@ jonavoszinios.lt

Balandžio 24-osios vakarą viename iš Chemikų gatvės daugiabučių sugedus liftui gyventojai sako negalėję prisikviesti meistrų.

„Mums pasakė, kad darbo valandos baigėsi, o po darbo niekas nevažiuoja, nes liftininkai – ne gaisrinė“, - stebėjosi viena daugiabučio gyventoja.

Aštuntame aukšte gyvenanti moteris sako, kad yra situacijų, kada liftas būtinas: širdies liga serga jos sutuoktinis, vyrui neseniai atlikta širdies operacija.

„Paprasta situacija – reikia išvesti šunį, aš – dirbu, vyrui lipti laiptais yra tiesiog pavojinga sveikatai. Bet to, jei prireiktų greitosios pagalbos – ar medikai irgi turėtų lipti laiptais?“- klausė jonavietė.

Bendrovės „Kauno liftai“ atstovai tikina, kad, kalbėdami telefonu, nėra pasakę frazės apie tai, jog liftininkai – ne gaisrinė.

„Taip tikrai nebuvo. Yra situacijų, kurios išties sprendžiamos operatyviai ir į tai turi būti reaguojama ir pasibaigus darbo valandoms – liftų avarinė tarnyba veikia visą parą. Šiuo atveju buvo sudegęs transformatorius, kurį galėjome pakeisti kitą dieną“, - teigė įmonės „Kauno liftai“ atstovai.