@ jonavoszinios.lt

Antrus metus iš eilės buvo suorganizuota Jonavos rajono tinklinio pirmenybių visų žvaigždžių diena. Šiemet ji vyko Jonavos sporto arenoje. Šventės metu laukė tritaškių konkursas, netradicinio tinklinio turnyras, pirmoji Jonavoje tinklinio viktorina ir visos šventės desertas - parodomosios rungtynės tarp „Jaunųjų erelių“ ir „Patyrusių vilkų“: būtent nuo šių rungtynių ir prasidėjo visa šventė.

Parodomosiose rungtynėse komandos žaidė iš trijų laimėtų setų iki 15 taškų. Tai suteikė įdomumo, nes seto pabaiga atėjo labai greitai, o tai reiškia aršią kovą nuo pat pradžių, intrigą nuo pat pirmųjų kamuolio lietimų. Parodomosios rungtynės nenuvylė: po aršios ir dramatiškos kovos „Jaunieji ereliai“ palaužė „Patyrusius vilkus“ minimaliu pranašumu 3:2 (15:13, 11:15, 15:5, 8:15, 15:13).

Patyrusiųjų gretose žaidė Mėrūnas Savickas („Dobilas“), Olegas Pentiochinas („Dobilas“), Inesa Arbočienė („Rojaliai“), Arnoldas Komičius („Achespo“), Rita Lisauskienė („Baldai Jums“), Ramunė Knatienė („Dobilas“), Sigitas Jurgilas („Baldai Jums“) ir Raimundas Arbočius („Rojaliai“), o komandą treniravo Raimonda Strelkauskaitė.

Parodomųjų rungtynių laimėtojų - Jaunųjų tinklininkų komandą - sudarė Justinas Mačikūnas (APS), Arturas Daujotas („Baldai Jums“), Reda Michnevičiūtė („Raudonieji velniai“), Domantas Petrauskas („Raudonieji velniai“), Dastina Železniakaitė („Rojaliai“), Simona Ciegytė („Dobilas“), Tomas Tarosas („Baldai Jums“) ir Gytis Kvedaravičius („Dobilas“), komandos trenerė - Inga Lisauskienė.

Po parodomųjų rungtynių vyko tritaškių konkursas: dalyviai turėjo iš dviejų pozicijų perdavimu iš viršaus iš viso bandyti pataikyti 8 tinklinio kamuolius ir 2 krepšinio kamuolius į krepšį nuo tritaškio linijos. Iš visų dalyvių į finalą pateko Simona Ciegytė („Dobilas“), Arturas Daujotas („Baldai Jums“) ir Tomas Tarosas („Baldai Jums“). Finale vos du taškus pelnęs A. Daujotas iškovojo taikliausiojo titulą ir laimėjo konkursą. Iš viso dalyviai galėjo pelnyti 12 taškų.

Vėliau - dar viena rungtis: netradicinio tinklinio turnyras. Jame dalyvavo 7 žaidėjai vieno minuso sistema. Taisyklės: po padavimo-smūgio į žemę, kad šis pereitų į kitą aikštelės pusę, - toliau žaidėjai viską turėjo žaisti tik perdavimu iš apačios, turėdami tik vieną lietimą, t.y. iškart kamuolį turėjo pasiųsti į kitą pusę.

Finale 7:1 laimėjo Simona Ciegytė („Dobilas“) ir tapo netradicinio tinklinio čempione. Antrąją vietą užėmė Sandra Klimienė („Baldai Jums“), trečią ir ketvirtą vietas pasidalino Gytis Pumputis (SK „Rojaliai“) ir Tomas Tarosas („Baldai Jums“), kurį pusfinalyje visiškai užvaikė komandos draugė S. Klimienė.

Pasibaigus veiklai arenoje, veiksmas persikėlė į greta esanti “Charlie” restoraną. Jame vyko Jonavos tinklinio protmūšis, kuriame dalyvavo 4 komandos: “2x2”, “JauniejiEreliai”, “Dyzelis” ir CEBURASKOS. Protmūšis vyko keturiais turais: pirmuosiuose dviejuose komandos išmaniosios programėlės kahoot.it pagalba atsakinėjo į 10 pateiktų klausimų kiekviename ture. Pirmajame ture atsakyti į klausimą komandoms buvo skirta 90 sekundžių, antrajame - 120 sekundžių. Už kiekvieną teisingą atsakymą buvo skirtas taškas.

Trečiajame ture komandos turėjo sudėlioti šiai dienai esančią pirmenybių reguliaraus sezono turnyrinę lentelę: komandas pagal vietų išsidėstymą, komandų laimėtas rungtynes, pralaimėtas rungtynes ir iš viso surinktų taškų skaičių - už kiekvieną teisingą punktą buvo skiriama po tašką (iš viso - 24 taškai). Paskutiniame etape per ribotą laiko tarpą komandoms reikėjo surašyti kaip įmanoma daugiau šių metų Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse dalyvaujančių žaidėjų, kurių iš viso yra 55. Už kiekvieną visiškai teisingą vardą ir pavardę buvo skiriama pusė taško.

Geriausiai viktorinoje pasirodė ir nugalėjo komanda “JauniejiEreliai” (Domantas Petrauskas („Raudonieji velniai“), Oksana Ovčinikova (-), Arturas Daujotas („Baldai Jums“) ir Eimantas Zavistanavičius (SK „Rojaliai“). Rezultatų išklotinė - apačioje.

Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse šiandien tarp „Achespo“ ir „Baldai Jums“ komandų buvo žaidžiamos reguliaraus sezono pabaigos paskutiniosios rungtynės.

Jau aišku, kad kitą savaitę prasidėsiančiose atkrintamosiose varžybose nežais „Dobilas“ ir „Baldai Jums“ komandos, nes jos iškovojo tiesioginį kelialapį į pusfinalio etapą.

Dėl patekimo į pusfinalį tarpusavyje kovos „Achespo“ ir „Raudonieji velniai“ bei APS ir SK „Rojaliai“.

Ketvirtfinaliai ir pusfinaliai bus žaidžiami iš dviejų rungtynių: rungtynių rezultatui esant lygiam - 1:1, - iškart po antrųjų rungtynių bus žaidžiamas auksinis setas pagal penktojo seto taisykles.

Arvido Šimulio nuotr.

Rezultatų išklotinė:

(vieta: komandos pavadinimas - 1 turo taškai, 2 turo, 3 turo, 4 turo; iš viso surinkti taškai)

1 vieta: “JauniejiEreliai” - 13 t., 22 t., 17 t.; iš viso: 52 taškai

2 vieta: “Dyzelis” - 12 t., 16 t., 16,5 t.; iš viso: 44,5 taško

3 vieta: “2x2” - 4 t., 24 t., 11 t.; iš viso: 39 taškai

4 vieta: CEBURASKOS - 12 t., diskv. - 0, 18,5 t.; iš viso: 30,5 taško