Taromatą pavertė šiukšlynu

@ jonavoszinios.lt

Jonaviečiai nufotografavo taromato, esančio prie prekybos centro "Maxima" (Plento g.) patalpas. "Kažkas čia padarė šiukšlyną ar vietą išgertuvėms? Kas turi prižiūrėti šias patalpas, ar jos nakčiai rakinamos?", - klausia Jonavos gyventojai.

Renata Saulytė, bendrovės "Maxima LT" komunikacijos skyriaus vadovė: "Apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Iškart gavę informacijos kreipėmės į parduotuvės vadovą, kuris paaiškino, kodėl taromate, kuris pastatytas Jonavos parduotuvės, esančios Plento gatvėje, prieigose vyravo tokia netvarka. Taromato operatorius išvalė taromato talpyklas ir išvežė surinktą tarą į parduotuvės sandėlį. Grįžęs iš sandėlio taromate rado nuotraukoje matomą vaizdą. Vis dažniau susiduriame su problema, kai klientai atvežę priduoti depozitinę tarą į šiukšliadėžes, kurios skirtos netinkamai tarai ar maišeliams, supila ir savo buitines atliekas arba tiesiog jas padeda greta. Tad šiukšliadėžės itin greitai užsikemša.

Mes savo ruožtu prieš startuojant užstato sistemai sukūrėme papildomų 140 darbo vietų bei apmokėme esamus savo darbuotojus, kaip prižiūrėti taromatus bei patalpą, kurioje jie stovi, tad darbuotojai reguliariai plauna ir dezinfekuoja ne tik taromato būdelę bet ir patį taromatą. Kiekvieno taromato viduje yra sumontuota vėdinimo sistema, o pats taromatas vėdimas ir mechaniškaI atidarant langą duris.  Minėtos parduotuvės vadovė taip pat patikino, kad stengsis dar dažniau valyti taromą ir užtikrinti, kad panaši situacija nepasikartotų.