Stingui kokie 6-eri metukai. Gyveno jis „dirbdamas“ įmonėje sargu, gerai dirbo savo darbą, stengėsi kiekvieną prašalaitį aploti. Gal taip būtų jis gyvenęs dar eilę metų, bet nutiko didelė bėda, kuri pakeitė Stingo gyvenimą visai kita kryptimi. O kad sėkmingas ir laimingas būtų tas pokytis mūsų kolektyvas deda dideles pastangas.

Bet grįžkime prie to (ne)laimingo įvykio.

Dar vasario viduryje susiriejo Stingas su kitu dideliu šunimi. Labai stipriai jiedu susikibo. Stingo letena perkąsta, paliestas ir kaulas...

Gydymas buvo ilgas, gerus du mėnesius tiek veterinarai, tiek savanoriai tvarkė šunelio žaizdą. Per tą laiką Stingas atrado visiškai kitokias savo savybes – kantrybę, pasitikėjimą, prieraišumą ir švelnumą, tačiau nejaučia meilės kitiems gyvūnams. Ne, jis neprarado sargavimo įgūdžių, bet jis nebepraras ir draugiškumo bei meilės žmogui – tų naujų potyrių.

 

Tad dairomės protingajam Stingui naujų namų ir šeimos, kuriai labai reikia ištikimo draugo.

Ir tuo pačiu labai prašome padėti mums atsiskaityti su veterinarais už Stingo gydymą. Taip, suma įspūdinga – per 500 eurų, bet kaip įkainoti sveikatą ir gyvybę? Tiesiog kovojam ir tikime, kad nepaliksite mūsų ir Stingo vienų.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Stingui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal

 

Jonava,  8 611 46167, jonava@penktakoja.lt