Pūkio ligos, skausmas ir liūdesys

Tai katinėlis vardu Pūkis, taip jį pavadino šeimininkai. Pūkeliui ketveri metukai, kastruotas.

Tikriausiai žvilgtelėję į nuotraukas pagalvojote „ką tarp benamių daro ŠITOKS katinas?“. Ogi tą patį, ką ir kiti benamiukai – ieško namų. O namų ieško todėl, kad senuosiuose nebepageidaujamas tapo, šeimininkas atnešė užmigdyti. Sudėtingos jo šeimininkų gyvenimo peripetijos, tad ir nesigilinkim. O atneštas jis buvo labai sunkios būklės, kelias dienas Pūkio narvelis tiesiog plaukiojo kruviname šlapime, o kad būtumėte girdėję kokiu kraupiu balsu jis rėkdavo į kraikdėžę pritūpęs! O išlipęs ne ką tyliau šnypšdavo pasiruošęs pulti žmogų. Štai kokiame nenusakomame skausme katinėlis gyveno jau ilgą laiką kankinamas akmenligės.

Šiuo metu Pūkio būklė gerėja, tad imame dairytis itin atsakingų ir rimtų šeimininkų, tuo pačiu norime kreiptis su dideliu prašymu – Pūkio gyvybė ir ligos įveikimas bei stacionaras mums kainuoja, padėkite Pūkiui ir mums apmokėti vet.paslaugas, taip pat labai reikia gydomojo maistuko, kraiko.

Jonaviečiai gali Pūkį ir jo draugus aplankyti vet.gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a, prie tilto), o palikti jam  ir jo likimo draugams dovanėlių gali ir vet.gydykloje „VetPet“ (Sodų g.19) bei UAB „Katsas“ (zooprekių skyrius Jonavos turguje).

 

Pūkio vardu iš anksto labai dėkojame.

 

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Pūkiui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 642 92870, 8 349 62029, jonava@penktakoja.lt