Maksimas ir jo nelaimė

Labai norisi tikėtis, kad šiomis dienomis namų netekę gyvūnai tai tik nesusipratimų ir prieššventinio šurmulio bei lėkimo aukos. Tačiau ilgametė patirtis, lyg sena pikta niurzga bamba „valosi tautiečiai namus, štai kaip valosi...“.

Katiniukas Maksimas puldinėjo prie žmonių Jonavoje „Maxima XX“ auto.aikštelėje tiesiog prašyte prašydamasis ant rankų. Nežinia kiek žmonių pro jį taip praėjo, kelių žmonių pagalbos kvietėsi jo išsigandusi širdelė ir kiek žmonių jis vijosi stingstančiomis letenėlėmis, o nepavijęs palydėjo išgąstingu kupinu nevilties žvilgsniu. Ne mažo katinėlio baimės šiomis dienomis rūpi žmonėms, yra svarbesnių dalykų.

Taip, vietų prieglaudose nėra; taip, laikinų globėjų nėra; taip, gydyklose nėra laisvų narvų, bet yra jau gerokai tūkstantį perkopusios skolos. Dar yra ir vienišas besiblaškantis tarp žmonių ir automobilių katinėlis.

Maksimui gal kokie treji metukai, labai mielas ir draugiškas katinėlis.

Labai prašome kalėdinio stebuklo – namų šiam rainučiui katiniukui. Jei negalite priimti jo pas save visam jo gyvenimui, tai gal galite suteikti savo namų kertelę bent laikinai, kol pavyks rasti jam šeimininkus?

O kol kas Maksimu rūpinasi vet.gydyklos „VetPet“ personalas, tad mus labai reikia jūsų Kalėdinės Dovanos – pagalbos apmokant katinėlio gyvenimą (2.90 eur./para, gydykloje katiniukas nuo gruodžio 21 d.).

Dėkojame, kad ir šiomis dienomis esate su mumis.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Maksimui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 642 92870, jonavosdokumentai@gmail.com