Katino Pūkio ligos, skausmas ir liūdesys

Tai katinėlis vardu Pūkis, taip jį pavadino šeimininkai. Jam  ketveri metai, kastruotas.

Tikriausiai žvilgtelėję į nuotraukas pagalvojote „ką tarp benamių daro ŠITOKS katinas?“. Ogi tą patį, ką ir kiti benamiai – ieško namų. O namų ieško todėl, kad senuosiuose tapo nebepageidaujamas, šeimininkas atnešė užmigdyti. Sudėtingos jo šeimininkų gyvenimo peripetijos, tad ir nesigilinkim. O atneštas jis buvo labai sunkios būklės, kelias dienas Pūkio narvelis tiesiog plaukiojo kruviname šlapime, o kad būtumėte girdėję kokiu kraupiu balsu jis rėkdavo į kraiko dėžę pritūpęs! O išlipęs ne ką tyliau šnypšdavo pasiruošęs pulti žmogų. Štai kokiame nenusakomame skausme katinėlis gyveno jau ilgą laiką kankinamas akmenligės.

Šiuo metu Pūkio būklė gerėja, tad imta dairytis itin atsakingų ir rimtų šeimininkų, tuo pačiu gyvūnų globėjai – savanoriai kreipiasi  su dideliu prašymu – Pūkio gyvybė ir ligos įveikimas bei stacionaras kainuoja. Padėkite apmokėti  veterinarijos paslaugas, taip pat labai reikia gydomojo maisto ir  kraiko.

Jonaviečiai gali Pūkį ir jo draugus aplankyti vet. gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a, prie tilto), o palikti jam  ir jo likimo draugams dovanėlių gali ir vet. gydykloje „VetPet“ (Sodų g.19) bei UAB „Katsas“ (zooprekių skyrius Jonavos turguje). 

Pūkio vardu iš anksto labai dėkojame.

Jonava, 8 642 92870, 8 349 62029, jonava@penktakoja.lt