Jonava, šalia jūsų gyvena žudikas

Jonaviečių, gyvenančių Sodų, Žaliosios, Vasario 16-os ir gretimų gatvių dėmesiui – šalia jūsų gyvena žudikas.

Buvo kraupiai nunuodyta jaunutė katytė, panašu, kad tai ne vienintelis atvejis šiose vietovėse.

Labai prašome atkreipti ypatingą dėmesį į įtratinus asmenis ką nors dedančius, beriančius viešosiose vietose. Saugokite ir atidžiai stebėkite savo augintinius bei kiemuose žaidžiančius vaikus, kadangi nežinia kur ir ką žudikas deda.

O ši katytė – išskirtinio ir ryškaus charakterio – savo trečiojo gimtadienio proga dovanų gavo kapelį po berželiu...

Žudikas ne tik pražudė nekaltą gyvūną, bet ir sudraskė širdis visai globėjų šeimai, kurie visus tuos metus stengėsi užtikrinti katytei pilnavertį katinišką gyvenimą.

Šis poelgis taip pat įskaudino ir paniekino visą statybininkų brigadą, kurios vyrai paeiliui pipete dar naujagimę katytę girdė, paeiliui nešiojosi ją užantyje. Taip ji gavo vardą – Sterblinukas, todėl ji visą savo trumputėlį gyvenimėlį dievino vyrus ir nepaprastai mėgavosi snūduriavimu vyriškame glėbyje.

Šis poelgis taip pat ir kirtis vet.gydyklos „Kabarga“ veterinarams, kurie ją dar visai mažutę gydė bei sterilizavo, domėjosi jos gyvenimu.

Sakau nuoširdų AČIŪ vet.gydyklos „VetPet“ Jonavoje veterinarėms Monikai ir Gintarei visą dieną kovojusioms už Sterblinuko gyvybę.

Apie šios gyvybės (ar mirties?) kainą nėra prasmės kalbėti. Vet.paslaugas globėjų šeima apmokės – tai jų širdies skausmo kaina. Tačiau nuo savęs labai norėčiau paprašyti prisidėti ten, kur dar vyksta kova su žmonijos žiaurumu, kur reikia paramos gydant bei prižiūrint sužalotus ar tik išmestus gyvūnus.

 

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Parama Jonavai

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)