Tai Frakiukas, rudenį turėtų sulaukti 1-erių metukų. Gimė jis lauke, tad niekam jo nereikia... ir niekada niekam jo nereikės. Tad jis taip ir gyvena – atstumtojo, mušamojo, žalojamojo gyvenimą.

Bet yra moteris, kuriai šis bedalis rūpi, kuriai dėl jo sopa širdį. Jos dėka jis turi gražų varduką, jos dėka jis turi maisto ir jos dėka jis žino, kad mūsų pasaulyje gali būti ir kas nors gero. Tai ji daug vargo ir pastangų įdėjo, kad Frakutis įeitų į boksą ir atkeliautų iki gydyklos „Kabarga“ Jonavoje.

Kad katukui reikia vet.pagalbos gerai matyti nuotraukose – bėdos-bėdelės jos akytę darko. Veterinarai nusiteikę optimistiškai, viskas pataisoma. O štai Frakutis nenori pasitikėti veterinarais, laukia boksiuke savo globotojos.

Viskas bus gerai, dienelė kita ir Frakiuko akytė bus „kaip nauja“ ir grįš Frakiukas atgal į savo kiemą, kur jo niekas nelaukia, kur jo niekam nereikia. Tik rūpestingoji moterytė su maisteliu kasdien lauks katinėlio...

Palaikykite moterį, įžiebkite tikėjimą, kad Frakiuką pastebėjo ir dar kažkas, kad jis dar kažkam rūpi, padėkite padengti katinėlio operaciją ir gijimą. Kol kas dar nežinome kiek tai kainuos, bet už bet kokią pagalbą būsime dėkingi.

P.S.: o gal yra tokia stebuklinga vieta, saugi teritorija savame kieme, kur Frakiukas galėtų gyventi ramiai ir laimingai niekam netrukdydamas? Naivi viltis, bet taip nesinori grįžti į kiemą, kur tavimi visi bodisi...

Jonava, 8 652 47680, dokumentas@super.lt

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Frakiukui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt