Drąsutis: aš vis tiek (ne)mirsiu...

Tai istorija, kai norisi išsakyti daug, bet per sunku...

Skambutis: reikia užmigdyti katiną, nes senolė šeimininkė nebepasirūpina savimi. Taip, toks skaudus tas gyvenimas, nė vienas nesame tikras ar garbaus amžiaus būdami pajėgsime pasirūpinti savimi, o ką jau beminėti apie augintinius, kurie turi TIK mus.

Štai taip katinėlis ir atsidūrė vet.gydykloje „Kabarga“. Nežinome net katinėlio vardo, tad pavadinome Drąsučiu. Nes būtent drąsos ir stiprybės jam dabar reikia, LABAI reikia.

Pirmas minutes gydykloje girdėjosi skardus ir stiprus Drąsučio riksmas, klaiki baimė išplėtė akytes, širdis daužėsi taip tankiai, kad kūnelis net traukuliavo... Ir tokioje būklėje jis jau daugiau kaip parą...

Nevalgo, tuštinasi po savimi. O akys žvelgia tokiu klaikiu troškimu – ir kodėl aš dar nenumiriau?.. Ar matėte kada gyvūno akyse norą numirti sumišusi su noru gyventi?

Sudavėme mažą gabalėlį raminančios tabletės ir melsimės, kad Drąsučio širdelė atlaikytų ir nesustotų, juk vis tiek viskas bus gerai, tiesa?

O pats Drąsutis nepaprastai įspūdingos išvaizdos, didelio kūnelio, pailgo snukelio, teturi kokius 1,5 metukų, kastruotas.

Palinkėkite Drąsučiui drąsos gyventi.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Drąsučiui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 642 92870, jonavosdokumentai@gmail.com