Pradžia: vienoje Jonavos raj. sodų bendrijoje kažkas išmetė kalytę. Toji apsigyveno viename iš sklypų, po nameliu. Savaime suprantama atsivedė mažylių. Kaimynystėje ir žiemos metu gyvenantys žmonės kreipėsi pagalbos šeimai.

Kalytę – mamą žmonės pagavo, nuvežė į Liksmakalnį į „Penktą koją“ ir pririšo prie tvoros. Kalytei viskas gerai, savanoriai ją taip ir rado – pririštą.

Mažieji šuneliai liko vienut vienutėliai šaltu žiemos metu. Ilgai žmonės bandė jaukintis ir gaudyti šunyčius, pavyko. Kadangi pas mamytę į prieglaudą keliauti mažiams labai pavojinga, tad teko juos įkurdinti Jonavos patalpėlėse.

Mažieji kokių 2-3 mėn., buvo be galo, be krašto įbauginti. Tad savanoriams bei globėjams teko dėti dideles pastangas siekiant parodyti, kad žmogus gali būti draugiškas ir švelniai paglostyti galvelę.

Kas norėtumėte sutverti tokį stebuklą – pakeisti gyvūno požiūrį, parodyti geresnį gyvenimą?

Tuo pačiu norime kreiptis į jus, brangieji, Mažųjų Bailiukų atvykimas prisidėjo prie mūsų skolos už vet.paslaugas (medikamentai nuo kirmėlių (12 eur / kursas visiems; 10 eur / kursas visiems; skiepai 40 eur. visiems). Nei daug , nei mažai – 62 eurai, bet vis tik skola...

Būtume labai dėkingi, jei padėtume mums neraudonuoti prieš veterinarus ir atsiskaityti.

O jonaviečiai gali prisidėti paaukodami pinigėlių arba padovanodami tiek vaistus (nuo kirmėlių, nuo blusų), tiek maistuko mažiems šuniukams bet kurioje iš Jonavos miesto vet.gydyklų „Penktos kojos“ Jonavos skyriaus globotiniams.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Bailiukams

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 

Jonava, 8 642 92870, jonavosdokumentai@gmail.com