Barbosas Barsis: liūdnasis kovotojas

Barsis kurį laiką slampinėjo ties „Achemos“ gamykla Jonavoje. Daug žmonių jį matė ir net keletas kreipėsi dėl jo pagalbos, o vieniems pavyko prisišaukti varguolį ir nuvežti iki „VetPet“ gydyklos. Pačiu laiku šunelis papuolė į veterinarų rankas, nes babeziozė senokai vargino keturkojį.

Porą savaičių veterinarai kovojo dėl Barsio gyvybės. O ir pats Barsis, nors kupinas liūdesio ir apatijos, bet širdutėje dar nepraradęs tikėjimo žmogumi, ėmėsi kovoti su liga. Su laiku ir valgyti pradėjo, ir į lauką  trumpam išvedamas, paloti pabandė. O ligai likus praeity Barsis atsiskleidė, kaip labai prierašus ir sargus šunelis, kuriam nepaprastai reikia žmogaus draugijos.

Barsiukas kokių 4-erių metukų, vidutinio dydžio šunelis; išsikovoję gyvybę, dairomės jam naujų namų. Pastebėkite Barsį, ne mažutėlį, ne gražuolėlį, bet ištikimą ir mylintį šunelį.

Pavežusieji iki gydyklos nusprendė prisidėti prie Barsio gydymo, bet tikime, kad ši našta tikrai neguls tik jiems ant pečių ir jūsų tarpe atsiras norinčių taip pat prisidėti. Iš visos širdies dėkojame.

VŠĮ „Penkta koja“

LT 984010042503006212 DnB bankas

Paskirtis: Jonavos Barsiui

Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

 Jonava, Kaunas, 8 685 42471, info@penktakoja.lt