@ jonavoszinios.lt

2016-2017 metų Jonavos rajono salės (5x5) futbolo pirmenybėse beliko sužaisti dvejas rungtynes, po kurių ir paaiškės šio sezono nugalėtojas bei prizininkai. Antradienio vakarą „Neries“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko du pusfinaliniai mačai. Šie išaiškino ekipas, rungtyniausiančias finale bei susitikime dėl trečiosios vietos. Laimėjusios komandos pasiekė užtikrintas pergales, nors futbolo mėgėjai tikrai nesitikėjo tokių mačų baigčių.

Pergalingai pogrupyje rungtyniavusi „Veteranas“ ekipa iš karto pateko į varžybų pusfinalį, tačiau šiai pajėgiai komandai, patyrusia pirmąją nesėkmę, dabar teks kovoti tik dėl trečiosios vietos. Pusfinaliniame mače su „Gaschema“, po pirmojo kėlinio nei vienai komandai nepavyko turėti persvarą. 8 min. D. Vilkatis išvedė senjorus į priekį, tačiau baigiantis pirmajai pusei L. Korsakas atstatė pusiausvyrą (1:1). Ir antroje mačo pusėje buvo tikėtasi atkaklios kovos. Aišku, „Veterano“ komanda siekė pratęsti pergalingą seriją ir užsitikrinti vietą finale. Visgi, „Gaschema“ futbolininkai pasiuntė savo varžovus į nokdauną, nes šie vieną po kito per penkiolika minučių įmušė net šešis įvarčius. Susitikimo nugalėtojas tapo aiškus. Senjorams besibaigiant rungtynėms pavyko tik įmušti dar vieną paguodos įvartį. „Gaschema“ solidžiai žengė į finalą, laimėdama rungtynes rezultatu 7:2 (1:1). Nugalėtojams du įvarčius pasiekė P. Kvedaravičius.

Kitoje pusfinalinėje poroje susitiko neseniai papildomose rungtynėse vietą šiame etape užsitikrinusi „V-12“ ekipa bei savo pogrupyje taip pat be pralaimėjimų žengę SMK „Vikingai“. Be to, ši komanda puolime žaidė tikrai įspūdingai, nes per 3 rungtynes į varžovų vartus įmušė net 41 įvartį. Jau pirmasis kėlinys parodė, kad vikingai sieks nekartoti nesėkmingo senjorų žaidimo. Prasidėjus mačui L. Mišiukas ir E. Auglys įmušė pirmuosius įvarčius, o E. Utyra dviem tiksliais smūgiais įtvirtino pirmojo kėlinio persvarą (4:0). „V-12“ futbolo mėgėjai nenuleido rankų ir prasidėjus antrajai susitikimo pusei P. Osauskas (du įvarčiai) ir M. Ganusauskas įstengė sugrąžinti intrigą, kai sumažino atsilikimą iki (3:5). Tačiau tuo jų entuziazmas greitai išseko, nes varžovai puolime toliau mušė įvarčius. SMK „Vikingai“ iškovojo ne tik pergalę rezultatu 10:3 (4:0), bet ir vietą finale. Nugalėtojams E. Utyra įmušė net 4 įvarčius, du pridėjo A. Rocys.

Rezultatyviausiai atkrintamosiose rungtyniauja:

P. Osauskas („V-12“)                          4

Š. Sabatauskas („Gaschema“)             4

E. Utyra (SMK „Vikingai“)                4

Atkrintamųjų varžybų rungtynių statistika (pusfinaliai)

20.“Veteranas“ – „Gaschema“                        2:7 (1:1)

Teisėjas M. Ladauskas.

Įvarčiai: 8 min. D. Vilkaitis 1:0, 20 min. L. Korsakas 1:1, 32 min. Š. Gaišys 1:2, 36 min. Š. Sabatauskas 1:3, 37 min. P. Kvedaravičius 1:4, 41 min. D. Kontautas 1:5, 45 min. M. Regelskis 1:6, 47 min. P. Kvedaravičius 1:7, 50 min. M. Stankevičius 2:7.

21. SMK „Vikingai“ – „V-12“                                    10:3 (4:0)

Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 7 min. L. Miščiukas 1:0, 8 min. E. Auglys 2:0, 17 min. E. Utyra 3:0, 18 min. E. Utyra 4:0, 28 min. M. Ganusauskas 4:1, 29 min. P. Osauskas 4:2, 30 min. A. Rocys 5:2, 32 min. P. Osauskas 5:3, 35 min. E. Utyra 6:3, 36 min. E. Utyra 7:3, 40 min. A. Rocys 8:3, 47 min. B. Spietinis 9:3, 49 min. A. Skorupskas 13:3.

Įspėti: 13 min. E. Auglys ir 32 min. E. Utyra (abu – SMK „Vikingai“).

2016-2017 metų Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių tvarkaraštis („Neries“ pagrindinės  mokyklos sporto salė):