@ jonavoszinios.lt

Kam priklauso Senamiesčio gimnazijos teniso kortai – toks klausimas kilo vienai gimnazijos auklėtinės mamai.

Jonavietė Rita sako, kad tenisą norėjo pažaisti jos dukra, tačiau į kortus ji nebuvo įleista.

„Kam priklauso Senamiesčio gimnazijos teniso kortai? Lyg buvo skelbiama, kad atnaujinamas aikštynas priklauso gimnazijai, tačiau mokiniai, norėdami pažaisti tenisą, negali to padaryti – į aikštyną jie tiesiog neįleidžiami. Kokia tvarka yra norint pažaisti lauko tenisą? Vienas iš mokinių sako sulaukęs atsakymo, kad kortai - privatūs. Ar išties taip yra? Kur būtų galima kreiptis norint pažaisti tenisą?“ – klausia jonavietė.

Pasak Jonavos Senamiesčio gimnazijos direktorės Ritos Čiužienės, teniso kortas - gimnazijos sporto aikštyno dalis, o 2016 m. spalio mėn. patvirtintos naudojimosi teniso aikštele taisyklės.

„Šioje aikštelėje vyksta gimnazistų neformaliojo ugdymo užsiėmimai, juos lanko mokiniai, pasirinkę atitinkamą būrelį.

Kartais esant oro sąlygoms tenisas žaidžiamas ir per kūno kultūros pamokas.

Teniso aikštelėje 2016 m. rudenį vyko turnyras Ervinui Songailai atminti, šiemet jau kreipėsi sporto klubo "Lauko tenisas visiems" prezidentas  - beveik suderinta dėl teniso turnyrų vykdymo savaitgaliais (pagal turnyrų tvarkaraštį).

Gavus "Jonavos žinių" klausimą, vyko pokalbis su kūno kultūros mokytojais, jie nustebo dėl tokio laiško turinio, nes mokiniai  tikrai žino, kokia yra patekimo į sales, aikštes (pvz., ruoštis gimnazijos krepšinio ar tinklinio lygos varžyboms, kt. tikslais) tvarka“, - sakė R.Čiužienė.