@ jonavoszinios.lt

Šį savaitgalį, nuo šeštadienio 19.00 val. iki sekmadienio 7.00 val. ryto, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai Kėdainiuose ir Jonavoje bei šių miestų rajonuose ne tik tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių, ar neturi su savimi draudžiamų daiktų, negabena akcizais apmokestinamų prekių, nedaro kitų teisės pažeidimų, bet ir užtikrino viešąją tvarką.

Kėdainių mieste ir rajone dirbę pareigūnai išaiškino 2 nusikalstamas veikas, karštais pėdsakais sulaikė 4 asmenis. Taip pat nustatė ir ne vieną Kelių eismo taisyklių pažeidimą. 2 vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs. Jiems nustatyti lengvi girtumo laipsniai – 0,86 prom. ir 1,39 prom. Išaiškintas 1 vairuotojas, kuris vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės to daryti, 2 vairuotojai, kurie vairavo transporto priemones, neapdraudę transporto priemonės privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Dar du vairuotojai vairavo transporto priemones nesegėdami saugos diržų. Nustatytas ir neblaivus dviračio vairuotojas. Jam alkotesteriu nustatytas  lengvas girtumo laipsnis – 1,41 prom. Užtikrindami viešąją tvarką Kėdainių mieste ir rajone, pareigūnai sulaikė keletą neblaivių asmenų viešoje vietoje, viešosios tvarkos pažeidėją, kuris triukšmavo būdamas viešoje vietoje. Iš viso priemonės metu pareigūnai patikrino 141 transporto priemonę, 83 vairuotojams patikrino blaivumą.

Tuo pat metu pareigūnai vykdė priemonę ir Jonavos mieste bei rajone. Ten taip pat buvo išaiškintos 2 nusikalstamos veikos, karštais pėdsakais sulaikyti 2 asmenys. Ir Jonavoje bei Jonavos rajone pareigūnams pavyko nustatyti Kelių eismo taisyklių pažeidimų. 1 vairuotojas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,28 prom. girtumas. Dar vienam vairuotojui buvo surašytas protokolas už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Sulaikytas ir vienas asmuo, kuris su savimi turėjo akcizais apmokestinamų prekių – cigarečių, nepaženklintų Lietuviško pavyzdžio banderolėmis. Sulaikyti du asmenys, pažeidę viešąją tvarką – triukšmavę būdami viešoje vietoje. Iš viso priemonės metu pareigūnai patikrino 104 transporto priemones, 71 vairuotojui patikrino blaivumą.

Pareigūnai primena, jog tokios bei panašios eismo saugumo, viešosios tvarkos užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.

Kauno apskr. VPK informacija