Savaitgalį – ir vagystės, ir konfliktai

@ jonavoszinios.lt

Savaitgalis nebuvo lengvas Jonavos policijos pareigūnams – pagalbos reikėjo ir sužeistiems, ir apvogtiems žmonėms, taip pat 81 metų moteriai, kurią sūnus išvarė iš namų.  

Kaip pranešė Jonavos policija, šeštadienį apvogtas vienos Jonavos taksi įmonės vairuotojas – jaunas vyras pagrobė taksi automobilyje buvusią rankinę su pinigais. Vagystė įvykdyta apie pusė penkių ryto, Kosmonautų gatvėje.

Šeštadienį iš Jonavos į Kauno gydymo įstaigą išvežtas ir, kaip įtariama, peiliu sužalotas žmogus. Gulintį neblaivų vyrą gatvėje radę policijos pareigūnai jį pristatė į nakvynės namus, o tai, kad vyrui pilve – nemaža žaizda, pastebėjo nakvynės namų darbuotojai. Jie iškvietė medikus. Manoma, kad vyras galėjo būti sužeistas prieš kelias dienas, tačiau į medikus nesikreipė.  

Ikiteisminiai tyrimai pradėti ir dėl smurto artimoje aplinkoje – vyrai mušė moteris, o neblaivus sūnus iš namų Šveicarijos seniūnijoje išvarė savo 81 metų motiną. Kaip pranešė policija,  56 metų vyras savo motinai grasino ir naudojo psichologinį smurtą. Vyras sulaikytas, jam nustatytas 2,54 promilių girtumas.

Šeštadienio naktį į nuomojamą butą Chemikų gatvėje atėję trys vyrai sumušė šeimininką, paėmė jo telefoną, sulaužė nešiojamąjį kompiuterį. Vienas iš „svečių“ sulaikytas.

Penktadienį iš J. Basanavičiaus gatvėje esančios parduotuvės pavogta piniginė. Jonavietis trumpam ją paliko prie kasos, o grįžęs neberado. Piniginėje buvo asmens tapatybės kortelė, trys banko kortelės, kuro kortelė, socialinio draudimo pažymėjimas, apie 240 eurų, 50 svarų.