@ jonavoszinios.lt

Ruklos gyventoja Roma B. teigia, kad po buvusios audros, Liepos mėnesio pradžioje, miestelyje vis dar yra teritorijų, kurios ne iki pabaigos sutvarkytos. Kai kurios palūžusios šakos, jos nuomone, kelia grėsmę.

"Didelė audra Liepos mėnesio pradžioje nusiaubė Lietuvą. Labiausiai kliuvo Ruklai. Miestelyje stebėjau greitus audros pasekmių tvarkymo darbus. Nuvirtę medžiai tą pačią dieną supjaustyti ir išvežti, bet ......  Keliose vietose liko palūžusios medžių šakos, kurios taip ir kabo iki šiol. Toks vaizdas, kad iki nelaimės liko akimirka. Dvi palūžusios šakos virš kelio į Ruklą, netoli mokyklos, kita didelė šaka kabo prie pašto pastato. Ar to seniūnas nemato? Ar laukia kol tos šakos, neatlaikiusios kito škvalo ar audros, nukris ant automobilio, ar ant vaikų? Kada bus pasirūpinta?"- rašo Ruklos gyventoja Roma B.

„Jūsų minėtos "audros" pasekmių tvarkymo darbai dar nėra baigti, jų likvidavimas tęsiamas“ – rašo Ruklos seniūnijos seniūnas Gintas Jasiulionis.

Susiklosčiusi situacija seniūnui yra žinoma. Miestelyje yra ir daugiau erdvių, kurios vis dar tvarkomos. Ruklos miestelį ir jam padarytą žalą apžiūrėjo ir vertino specialistai.

Anot seniūno, minėtos palūžusios šakos bus iš karto pašalintos, kai seniūnija gaus įrangą darbui aukštyje.

Tekstas Vilmos Mockienės. Nuotraukos jonavoszinios.lt skaitytojos