,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė’’: nuo kalėdinių kepinių iki dovanų idėjų

Prasideda: 2017-12-17 Prasideda: 10:00   Baigiasi: 17:00
Vieta: 
Jonavos sporto arena
@ jonavoszinios.lt

Kalėdos – šeimos ir dovanų metas. Šiemet Jonavoje jis bus pasitiktas ypatingai -  gruodžio 17 dieną į miestą atvyksta išskirtinis nemokamas renginys - ,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė’’. 100 iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų, ūkininkų, gamintojų čia siūlys nuo šviežių maisto produktų iki išskirtinių dovanų idėjų. ,,Jonavos’’ arena virs kalėdiniu miesteliu po stogu, kur šventinės staigmenos lauks nuo didelio iki mažo.

Mugėje prekių sau ras kiekvienas

Nuo 10 iki 17 val ,,Jonavos’’ arenoje duris atversianti nemokama mugė dovanos išskirtinę galimybę apsipirkti miesto gyventojams ir svečiams. Čia susiburs gamintojai siūlysiantis naminius pyragus, meduolius, vaflius, arbatžoles, prieskonius, medaus džemus, šokoladus ir t.t. Ieškančius ne maisto produktų, o šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai ir dar daugiau. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. 

Paskleis gerumą

Dažnas žino, kaip atsakingai kalėdinis laikotarpis įpareigoja pasinerti į paieškas vardan savo artimųjų ir draugų. Labiausiai trokštamas ir išskirtines dovanas artimiesiems ir šeimos nariams atrandame kone artėjant svarbiausiai dienai, o tuomet pasineriame į kamščius keliuose ir spūstis prekybos centruose. Tą pamiršti padėsianti mugė sužavės ir noru padėti.

 Specialiai prie renginio jungsis projektai ,,Ištiesk pagalbos ranką’’ bei ,,Už spalvingą ir teisingą vaikystę’’. Mugės lankytojus pasitiks daiktadėžės,  kuriose jie turės galimybę palikti daiktą-dovaną, skirtą nepasiturinčioms šeimoms, o mažieji renginio lankytojai galės namo parsinešti Ebru technika pieštus atvirukus, kurių aukos bus skirtos vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Pramoga visai šeimai

,,Didžioji kalėdinė Jonavos mugė’’ neabejotinai taps išskirtine pramoga visai šeimai. Nuo bėgimo ir skubėjimo šventiniu laikotarpiu išvarginti tėvai turės galimybę į renginį atsivesti ir savo mažuosius, kur jų lauks organizatorių parengtos staigmenos. Išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje, neparduodamus gaminius kartu su artimaisiais galėsite rinktis be streso ir skubėjimo jau gruodžio 17 dieną 10-17 val ,,Jonavos’’ arenoje. Renginys nemokamas.

 Į renginį kviesk ir draugus: https://www.facebook.com/events/1838015583178480/