Pučioasos šventėje – jonaviečiai

@ jonavoszinios.lt

Neseniai Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, AB „Jonavos šilumos tinklai" direktorius Alfredas Sadzevičius,  rajono Tarybos narys Artūras Neimontas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus specialistė Agnė Šalomskė buvo išvykę į Rumuniją, į tradicinę kultūrinę Pučioasos šventę (mūsų rajono savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Pučioasa).

Tris dienas vykusio miesto festivalio metu visuomenei pristatytos fotografijų, skulptūrų, dailės kūrinių parodos; skambėjo populiari ir klasikinė muzika, vyko lėktuvų modelių varžybos.

Pučioasos savivaldybės meras Constantin Emilian Ana, vicemeras Eugen Danut Sprinceana, Tarybos nariai priėmė jonaviečius savivaldybėje, papasakojo apie jos veiklą bei perspektyvas.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė padėkojo už šiltą priėmimą ir linkėjo, kad  Pučioasa augtų ir klestėtų, o pasitaikantys sunkumai ir išbandymai tik dar labiau sutelktų ir užgrūdintų visuomenę, kasdienius darbus lydėtų pagarba žmogui, meilė Tėvynei ir gimtajam miestui bei pakvietė atvykti į Jonavą.

Vizito Rumunijoje metu Jonavos delegacija domėjosi Pučioasos savivalda, jos principais, kuo esame panašūs ir kuo skiriamės. Pasikeista darbo patirtimi, pasidalyta gerąja praktika. Jonaviečiams aprodytos šio regiono turistinės vietos bei parengta plati pažintinė kultūrinė programa.

Jonavos r. savivaldybės inf.