@ jonavoszinios.lt

Jonavietė Ingrida sako, jog susidūrė su problema, atvykusi į „Achemos“ polikliniką – nėra vietos, kur galima statyti automobilį.

„Iš ryto, apie 6.45 val. nuvažiavus į „Achemos“ polikliniką  štai ką radau – pridedu nuotraukas. Greta esančioje informacinėje lentelėj parašyta, kad vietos skirtos „Achemos“ poliklinikos pacientams. Tačiau tokiu laiku poliklinika buvo tuščia, o aikštelė – pilna.

Ir tai jau kartojasi ne pirmą kartą. Kodėl poliklinikos pacientai neturi kur pastatyti automobilių, ar šių vietų neužima kiti?“ – rašo Ingrida.

Pasak bendrovės „Achema“ atstovės ryšiams su visuomene Janinos Sabaitės-Melnikovienės, jonavietės aprašytos situacijos  priežastis galima įvardyti labai aiškiai.

„Deja, tai darbuotojų kultūra, kuri nelabai skiriasi nuo bendros šalies kultūros. Stengiamės nuolat priminti darbuotojams apie kelių eismo taisykles.

Kadangi situacija kartojasi, ketiname imtis griežtesnių priemonių ir papildomai įspėti nedrausmingus vairuotojus, taip pat statyti papildomus įspėjamuosius ženklus“, - sakė J.Sabaitė-Melnikovienė.