@ jonavoszinios.lt

Sekmadienį prasidėjo 2017-2018 metų Lietuvos salės futbolo (betsafe-futsal) A lygos čempionatas, kuriame šiemet pradėjo varžytis 10 komandų, tarp kurių net keturios naujos ekipos. Tarp tų naujų komandų ir „Jonavos Vikingai“, kurie po eilės draugiškų susitikimų, stojo į pirmąją debiutinio sezono dvikovą Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje su FC „Turbotransfers“ klubu, kurio vardu žaidžia Radviliškio „Lokomotyvas“.

Pirmoje rungtynių pusėje Jonavos futbolininkai iš karto siekė pateikti rimtą iššūkį, jog debiutantai gali pademonstruoti pergalingą futbolą. Ir nors vikingai pirmieji praleido du įvarčius iš eilės, bet vėliau 15 min. Eisvinas Utyra įmušė pirmąjį komandos įvartį futsal A lygos čempionate, o po minutės po varžovų įvarčio į savo vartus, rezultatas tapo lygus. Baigiantis pirmajam kėliniui jonaviečiai nesustojo ir 20 min. Albertas Ramonas net ir persvėrė rezultatą (3:2).

Tai buvo tik viena susitikimo dalis, nes ir per antrąją pusę reikėjo pademonstruoti tokį sėkmingą žaidimą, kuris buvo žaidžiamas pirmojo kėlinio pabaigoje. Debiutas vikingams nepavyko. Antrasis kėlinys visiškai priklausė aikštelės šeimininkams. Jonaviečiams užsidarė keliais prie varžovų vartų ir įmušti įvarčių jau nebepavyko. Tuo pasinaudoję sostinės salės futbolininkai vieną po kito sumušė šešis įvarčius ir „Jonavos Vikingams“ apkarto sezono pradžia. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 3:8 (3:2).

„Jonavos Vikingai“ sudėtis – Andrius Skorupskas, Martynas Stankevičius, Eisvinas Utyra, Albertas Ramonas, Vladyslav Chernyakov, Benas Spietinis, Almantas Vansevičius, Žymantas Tumėnas, Justas Ulickas.

Kitose pirmojo turo rungtynėse praėjusių metų futsal A lygos ir taurės laimėtojas Kauno „Vytis“ su aštuoniais legionieriais 4:0 įveikė Vilniaus Dailės akademiją (VDA), o Mažeikių FK „VIP“ 5:2 nugalėjo „Vievio žiedą“. Netikėtai savo aikštelėje kluptelėjo Kauno „Inkaras“, kuris net nesugebėjo įmušti ir 0:3 nusileido Gargždų „Pramogos-SC“ penketui. Dar vienose rungtynėse užfiksuotas taikus rezultatas. Klaipėdos FK „Koralas“ ir Panevėžio „Baltija“ pasidalino po tris įvarčius (3:3).

Lapkričio 12 d., sekmadienį, „betsafe-futsal A lyga“ čempionato rungtynės atkeliauja į Jonavą ir sporto arenoje „Jonavos Vikingai“ susitiks su Kauno „Inkaras“ klubu. Rungtynių pradžia 16.00 val.