@ jonavoszinios.lt

Pirmadienio vakarą, KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje sužaistos praleistos trejos, septintojo turo, rungtynės. Šiose rungtynėse komandos įvarčių gausa nepasižymėjo, tačiau šių trijų rungtynių teisėjas žaidėjams parodė net tris raudonas korteles. Be to, nors eilinę pergalę įsirašė vienvaldžiai lyderiai „Vikingai“, tačiau nė vieno įvarčio pelnyti nepavyko rezultatyviausiam žaidėjui E. Utyrai.

Vienvaldžiu pirmenybių lyderiu tapo „Vikingai“, kurie dar labiau nutolo nuo antroje vietoje esančios „Gaschemos“, nes šios ekipos susitiko tarpusavyje. Pirmenybių snaiperiui E. Utyrai šįkart pavyko tik „užsidirbti“ įspėjimą, bet ir be jo taiklių smūgių „Vikingai“ be didesnio vargo 5:2 (2:0) įveikė varžovus ir pratęsė neprarastų taškų seriją. Nugalėtojų gretose tris įvarčius pelnė A. Ramonas, dusyk pasižymėjo D. Vikanis. Visgi, šis žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės, todėl privalės praleisti sekančias komandos rungtynes. Be to, šiame susitikime E. Utyra "užsidirbo" antrąją geltoną kortelę sezone, todėl pagal varžybų nuostatus privalės praleisti artimiausias rungtynes.

Mažiau įvarčių, bet daugiau įspėjimą gavo „Ultros“ ir „Vilties“ komandų žaidėjai. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti tiksliais smūgiais, o „Ultros“ žaidėjas G. Korsakovas neišnaudojo galimybės išvesti savo ekipą į priekį, kai nerealizavo 9 m  baudinio. Prasidėjus antrajam kėliniui įvartį pasiekė V. Malinauskas, o likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Ultros“ ekipos pranašumą įtvirtino tas pats G. Korsakovas. Paskutinėmis mačo akimirkomis V. Nutautui pavyko tik sušvelninti rezultatą 2:1 (0:0). Įpusėjus antrajam kėliniui tarp komandų žaidėjų įsiplieskė peštynės. Dėl to „Vilties“ komandos narys J. Regelskis ir E. Raskazovas iš „Ultros“ ekipos buvo pašalinti iš aikštelės. Nuobauda šiems žaidėjams: diskvalifikacija dvejoms rungtynėms.

Dar vieną nesėkmę patyrė „Lukšos partizanai“, kurie atrodo neseniai buvo tarp pirmaujančių ekipų. Šįkart kariai 1:3 nusileido „Liberalų sąjūdis“ komandai. Kariams tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.„Vikingai“                            8          8          0          0          67-16   24

2.“Gaschema“                         8          6          0          2          42-20   18

3.“Transachema“                     8          5          2          1          37-21   17

4.“Lukšos partizanai“              8          5          0          3          33-27   15

5.“Ultros“                                8          4          1          3          32-21   13

6.“Viltis“                                 8          3          1          4          28-25   10

7.“Liberalų sąjūdis“                 8          3          0          5          30-24   9

8.“Jonavos policija“                 8          2          0          6          19-44   6

9.“Rajonas“                             8          1          0          7          20-51   3

10.“Energija“                           8          1          0          7          12-70   3

Per 40 sužaistas rungtynes įmušti 319 įvarčių (vidutiniškai po 7,98 įvarčio per rungtynes).

7 turas

33.„Gaschema“ – „Vikingai“                                      2:5 (0:2)

06 26 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 9 min. A. Ramonas 0:1,20 min. D. Vikanis 0:2, 31 min. A. Ramonas 0:3, 35 min. D. Vikanis 0:4, 40 min. V. Česnovičius 1:4, 46 min. A. Ramonas 1:5, 50 min. A. Ratautas  2:5.

Įspėti: 42 min. Š. Sabatauskas („Gaschema“) ir 32 min. E. Utyra („Vikingai“).

Pašalintas iš aikštės: 37 min. D. Vikanis („Vikingai“).

34.„Ultros“ – „Viltis“                                                  2:1 (0:0)

06 26KKSC dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 30 min. V. Malinauskas 1:0, 45 min. G. Korsakovas 2:0, 50 min. V. Nutautas 2:1.

16 min. G. Korsakovas („Ultros“) neišnaudojo 9 m  baudinio.

Įspėti: 32 min. E. Regelskis ir 49 min. D. Majauskas (abu – „Viltis“).

Pašalinti iš aikštės: 34 min. E. Raskazovas („Ultros“) ir J. Regelskis („Viltis“).

35.“Liberalų sąjūdis“ – „Lukšos partizanai“               3:1 (2:1)

Įvarčiai: 4 min. G. Perednis 1;0, 9 min. D. Kulakauskas 1:1, 17 min. M. Legačinskas 2:1, 33 min. N. Sadzevičius 3:1.

Įspėti: 16 min. T. Krasauskas ir 30 min. M. Ladauskas (abu – „Lukšos partizanai“).

Birželio 29 d. Jonavos rajono mažojo futbolo pirmenybėse bus sužaisti paskutinieji penki pirmojo rato susitikimai, o antrąjį pirmenybių ratą numatoma pradėti liepos 17 d.

2017 metų Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių pakoreguotas tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)