Nuobaudos rajono mažojo futbolo pirmenybėse

@ jonavoszinios.lt

2017 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse šią savaitę sužaisti praleisto septintojo turo susitikimai, o trečiadienį (birželio 28 d.) bus žaidžiami paskutinieji mačai pirmajame rate.

Praleistose trejose rungtynėse žaidėjai gavo nemažai raudonų ir geltonų kortelių, todėl pagal varžybų nuostatus jau šiandien vykstančias rungtynes privalės praleisti, o du žaidėjai nubausti ir dvejų rungtynių diskvalifikacijai.

Galiojančios rajono pirmenybių nuobaudos žaidėjams:

1.“Vilties“ komandos žaidėjas J. Regelskis už peštynes diskvalifikuotas dvejoms artimiausioms rajono pirmenybių rungtynėms (pagal tvarkaraštį – birželio 28 d. su „Vikingais“ ir liepos 17 d. su „Transachema“).

2.“Ultros“ komandos žaidėjas E. Raskazovas už peštynes diskvalifikuotas dvejoms artimiausioms rajono pirmenybių rungtynėms (pagal tvarkaraštį – birželio 28 d. su „Energija“ ir liepos 17 d. su „Vikingais“).

3. „Vikingai“ komandos žaidėjas E. Utyra pirmenybių rungtynėse su „Gaschema“ gavo antrąją geltoną kortelę (pirmoji kortelė parodyta trečiajame ture su „Transachema“ – 4:2), todėl pagal varžybų nuostatus privalės praleisti devintojo turo rungtynes su „Vilties“ komanda (birželio 28 d.).