@ jonavoszinios.lt

Ūkio ministras socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius kitą savaitę, po galutinio socialdemokratų sprendimo dėl buvimo koalicijoje, sako aptarsiantis savo ateitį Vyriausybėje su premjeru Sauliumi Skverneliu. 

Pasak M.Sinkevičiaus, jis jau apsisprendęs palikti ministro postą, jei partijos taryba šeštadienį galutinai nuspręs trauktis iš koalicijos, nors pasitraukimui ir nepritaria. 

„Nežinau, ar kas mane gali sulaikyti šioje situacijoje. Nepakeičiamų nėra. Jei jau mano partija apsispręs išeiti, manau, kad reikia išeiti visiems.

Negali būti taip, kaip bėgimas iš pamokų, kai yra koks neklaužada drąsuolis, kuris pasiūlo bėgti visiems ir yra koks moksliukas, kuris sako: ai, aš nebėgsiu, man reikia galvoti apie savo ateitį. Tai taip negali būti – jei jau nusprendėme demokratiškai, daugumos valia, nepriklausomai nuo to, kad nesutinku su tuo elgesiu, nieko kito nebelieka“, – sakė jis. 

Kaip „Jonavos žinioms“ sakė M.Sinkevičius, apie tai, ką veiks toliau, dar negalvoja.

„Ministru dirbu nuo pernai metų gruodžio 13-osios.  Visą tą laiką pravažinėjau į Vilnių, tad Jonava niekur iš mano gyvenimo nebuvo dingus. Jeigu įvyks koalicijos griūtis, grįšiu į Jonavą. Čia mano namai, čia noriu kurti ateitį. Kol kas apie naujas darbo perspektyvas nemąstau“, - sakė M.Sinkevičius.

D.Umbraso (lrytas.lt) nuotr.