@ jonavoszinios.lt

"Mero padėkos vakaras - skamba per daug oficialiai, juk šiandien mes visi daug kam dėkosim, nes yra už ką. Ar visi šiandien pasirinkti žmonės verti padėkos? - žinoma taip. Taip pat atskirai noriu padėkoti žmonėms, kurie prisidėjo prie šios salės renovacijos, kurioje šiandien esame. Jūsų visų paprašysiu pasakyti visiems, kad salė jauki, patogi ir graži", - tokiais žodžiais scenoje į svečius kreipėsi meras Eugenijus Sabutis.

Gruodžio 6 - osios vakarą, pirmą kartą po uždarymo, Jonavos kultūros centro didžioji salė prisipildė garso, šviesų, nuostabos ir susižavėjimo. Pirmą kartą, po beveik metų pertraukos, kviestiniame Mero padėkos vakare jonaviečiai galėjo išbandyti naujus salės patogumus bei privalumus. 
"Merui noriu padėkoti du kartus -  už tai, kad atsiuntė kvietimą dalyvauti šiame vakare ir antrą kartą, kad leido kalbėti - teigė Seimo narys Rimantas Sinkevičius - na, o dėl salės - ačiū dabartiniam merui (Eugenijus Sabutis- red.past.) ir ačiū buvusiam merui (Mindaugas Sinkevičius - red.past), kad su jais abiem sėkmingai teko dirbti dėl salės renovacijos", - sakė R.Sinkevičius.
2017 metų  Jonavos savivaldybės apdovanojimas "Šviesos bokštas" įteiktas:
VŠĮ "Jonavos sporto savanoriai" ir jos vadovui Arnui Čekanavičiui už savanorystės idėjų sklaidą ir pagalbą organizuojant renginius Jonavoje ir kituose miestuose. 
UAB "Achema" generaliniam direktroriui Ramūnui Miliauskui už paramą 2017 m. sporto infrastruktūros plėtrai. 
Ievai Šveikauskienei už svarų indėlį vystant VŠĮ Jonavos PSPC Psichinės sveikatos centro veiklą ir asmeninę iniciatyvą plėtojant Psichiatrijos dienos stacionaro darbą. 
Edvinui Preckailo už iniciatyvą Jonavoje įrengiant Vaikų saugaus eismo miestelį. 
2017 metų  Jonavos savivaldybės apdovanojimas "Krištolinė gulbė" įteiktas:

Elenai Tuzovienei už iniciatyvumą ir bendruomenės telkimą atnaujinant Bukonių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią.
Lietuvos kariuomenės MPB "Geležinis Vilkas"  vadui plk. Mindaugui Steponavičiui už bendradarbiavimą dalyvaujant ir organizuojant įvairius Jonavos rajono renginius.
UAB "Baltasis pyragas" direktoriui Jonui Valdui Tratuliui už investicijas, naujų darbo vietų kūrimą ir stabilią ilgametęverslo plėtrą Jonavos mieste.
Seseriai Pranciškai Neringai Bubelytei FDCJ už ilgametę vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų evangelizaciją Jonavoje. 
Mero Eugenijaus Sabučio padėkos vakaro svečius linksmino trys žavios temperamentingos smuikininkės "Electric Ladies"  ir Egidijus Sipavičius su Kauno bigbendu.