@ jonavoszinios.lt

Jonaviečiai džiaugiasi galėdami laisvalaikį leisti vis įdomiau, neišvykstant iš savo miesto ribų - užsukti kviečia atsinaujinusi, centre įsikūrusi biliardinė „Bilis“ (Vasario 16-osios g. 9). 

Kalbama ne tik apie pasikeitusį personalą, interjerą ar meniu, tačiau ir apie šiuolaikišką pasaulėžiūrą bei požiūrį į pačias paslaugas.

„Manome, kad mūsų mieste trūksta pramogų, būdų, kaip turiningai ir kokybiškai praleisti laiką“, - teigia „Bilio“ darbuotojos.

Biliardinėje galima rinktis ne tik pulą, snukerį ar rusišką biliardą, bet ir pažaisti stalo futbolą, Xbox 360 Kinect, kitus žaidimus. Čia vyksta protmūšiai, filmų vakarai, komandų žaidynės, rodomos varžybų transliacijos.

„Pažadame suorganizuoti gyvų diskusijų, turnyrų, karaokė vakarėlių ir kitų renginių. Be viso to, žmonės užsuka tiesiog pabūti su draugais, atsipalaiduoti“,- tikina biliardinėje dirbančios merginos.

Tad šioje vietoje veiklos gali rasti visi – nuo biliardo mėgėjų iki šeimų su mažamečiais vaikais. „Biliardas iš tiesų yra analitinį mąstymą ir vaizduotę lavinantis sportas, čia jį raginamas išbandyti kiekvienas, galima susipažinti su šio žaidimo taisyklėmis.

Puikiai suprantame ir norą per daug neišlaidauti pramogoms, tad klientams yra siūlomos įvairios akcijos. Taikomos didelės nuolaidos šiokiadieniais, klubo nariams skiriami specialūs pasiūlymai“,- pabrėžia „Bilio“ kolektyvas.

Ši pramogų erdvė yra patogioje vietoje, ji išsidėsčiusi per visą  „Elektrobig“ verslo parko trečiąjį aukštą, iš kurio atsiveria Jonavos panorama – senamiesčio namų stogai, bažnyčia. Biliardinėje siekiama sukurti jaukią atmosferą ir žadama dar daug malonių pokyčių ateityje.

Staliukus siūloma rezervuoti iš anksto. Tel +370 677 02 070 arba facebook.com/biliardinebilis .

Užs. nr. 302