Kuigaliuose – šeimų šventė

@ jonavoszinios.lt

Gegužės mėnuo yra vadinamas šeimų mėnesiu, todėl nepaisant to, jog oficialiai tarptautinė šeimos diena yra minima gegužės 15 dieną, ją galima prisiminti bei įprasminti visą mėnesį.

Gegužės 18-ąją kuigaliečiai susirinko prie kaimo bibliotekos ir  Kuigalių kultūros centro kiemelio, kur  paminėto šeimos dieną "Aš, tu - mes kartu".

„Į šventę greičiausiai atėjo tos šeimos, kurioms yra labai svarbu pasibūti kartu, pabendrauti su artimaisiais, pažaisti, sportuoti bei pasiklausyti dainų, kurias atliko pačių Kuigalių kaimo šeimų vaikai“, - sakė šventės organizatorė, Kuigalių kultūros centro meno vadovė Daiva Makutienė.

Beje, D.Makutienė Kuigaliuose yra subūrusi net tris kolektyvus. Organizatorė džiaugiuosi, jog tokiame nedideliame kaime dar ne visas jaunimas ir jaunos šeimos emigravo.

„Turiu šiame kaime subūrusi tris vaikų kolektyvus, kuriuos lanko 22 vaikai. Tai - tikrai didelis skaičius kaimui. Geras, šiltas, saulėtas oras džiugino mus visus šventės metu, tik pasigedome vieno - tėvelių. Kaip sakė mamos, tėveliai dirba. Tačiau tai tikrai nesutrukdė šventei“, - sakė D.Makutienė.

Koncertinę programą šventėje pristatė Kuigalių kultūros centro mėgėjų meno vaikų kolektyvai: vaikų popchoras DRUGELIS, vaikų popchoras UPELIUKAS, solistas Kipras Makutis, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinė grupė GALIM ir šeimyninis duetas „Aš ir tu“.

Įvairiose rungtyse dalyvavo šauniausios, išradingiausios, kūrybingiausios ir sportiškiausios šeimos  - Vilmos ir Aurelijaus  Ugianskų, Dalios ir  Volodios  Krugliakovų, Dovilės Paškevičiutės  ir Rositos bei Viktoro Kiaunių.

„Visos jos - išradingos ir kūrybingos. Pirmąją vietą  pavyko iškovoti Krugliakovų šeimai, kuri atlikusi visas užduotis surinko 13 taškų iš 16 galimų. Antrąja vieta džiaugėsi Ugianskų šeima. Trečioji vieta atiteko Kiaunių šeimai, o ketvirtoji - Paškevičiūtės šeimai, kuri rungtyse dalyvavo net su kūdikiu ant rankų“, - pasakojo D.Makutienė.

Renginio metu vyko ir piešinių paroda - konkursas "Mano šeima". Jos laimėtoja tapo Emilija Baravykaitė.

Organizatorių nuotr.