@ jonavoszinios.lt

Bendrovė „Jonavos vandenys“ paskutinę dieną, lapkričio 3 – ąją sulaukė trijų kandidatų, norinčių užimti direktoriaus vietą.  Pirmasis reikiamus dokumentus pristatė buvęs Jonavos rajono savivaldybės meras, buvęs ūkio ministras,  šiuo metu niekur nedirbantis Mindaugas Sinkevičius. Antrasis kandidatas – taip pat buvęs ilgametis Jonavos rajono savivaldybės meras, dabartinis bendrovės „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas daugiabučių administravimui Bronislovas Liutkus. Trečiasis kandidatas – Jonavos rajono savivaldybės politinis ir visuomenės veikėjas, Jonavos tarybos narys, buvęs Jonavos rajono vicemeras, šiuo metu UAB „ Investicinių sprendimų grupė“ direktorius Remigijus Osauskas.

Lapkričio 15 d. kandidatai turėjo atvykti į Jonavos savivaldybę, kur jų kompetencijas turėjo vertinti komisija.

Pirmasis dokumentus pristatęs ir į konkursą atvykęs – Mindaugas Sinkevičius. Pasak kandidato, Jonava – gimtasis miestas, čia jis užaugo, gyvena, dirbo, augo kaip politikas,  tad akivaizdu, jog šis miestas niekad nebuvo pamirštas.

Kalbintas Mindaugas Sinkevičius ir paklaustas apie galimus konkurso rezultatus teigė, kad tikisi konkurencijos ir prisipažino, jog dalyvauja ne tik šiame konkurse.

„Manau konkurencija bus, o teisingumo dėlei turiu pasakyt, kad esu dokumentus padavęs ne tik į šią vietą. Atskleisti, kur dar kandidatuoju – šį kart nenorėčiau. Bet jei pasiseks ar vienoj, ar kitoj vietoj, noriu dar šiais metais pradėt dirbti“, - pasakojo M. Sinkevičius.

Pretendentui į direktoriaus postą bendrovė žinoma iš vidaus. Teko būti bendrovės „Jonavos vandenys“ stebėtojų tarybos nariu.

Konkurso komisijai teko 10 minučių laukti kitų kandidatų, kurie taip ir nepasirodė.

Mindaugas Sinkevičius iš pateiktų 30 testo klausimų teisingai atsakė į 28 ir surinko 9,33 balų. Pagal nuostatas pretendentas turi surinkti ne mažiau 5 balų. Pristatyta M.Sinkevičiaus veiklos programa komisijos įvertinta 9,28 balais.

Komisija pasirašė sprendimą pritarti Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūrai eiti bendrovės „Jonavos vandenys“ direktoriaus pareigas.

Skelbiama, kad naujas direktorius darbą pradės gruodžio 1 dieną.

Skelbiant naujieną nurodyti informacijos šaltinį jonavoszinios.lt