Kelio remonto darbus sutrukdė teismai

@ jonavoszinios.lt

„Meškonių kelio tiesimo darbai, pagal informacinį stendą, iki 2018 metų turi būti įvykdyti, tačiau jokių veiksmų nėra. Kelias - išties prastos būklės, apie jo sutvarkymą buvo kalbama jau pernai, buvo žadėta sutvarkyti, tačiau darbai nevyksta. Kodėl? Ir kada jie prasidės?“ - klausia jonaviečiai. 

Lietuvos automobilių kelių direkcija: "Informuojame, kad 2016 m. rugpjūčio mėn. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė su rangove UAB „Kamesta“ sutartį dėl valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1519 Jonava–Meškoniai ruožo nuo 0,349 iki 1,232 km techninio projekto parengimo ir darbų (asfaltavimo) atlikimo.

Kelių direkcijos priimtas sprendimas sudaryti sutartį buvo apskųstas Vilniaus apygardos teismui, o vėliau – Lietuvos apeliaciniam teismui. Dėl teisminių ginčų nuo 2016 m. rugsėjo iki 2017 m. vasario sutarties vykdymas teismo sprendimu buvo sustabdytas. Šiuo metu sutarties vykdymas yra atnaujintas, rangovas baigia minėto kelio ruožo projekto parengimo darbus. Statybos darbus planuojama pradėti rudenį ir užbaigti kitų metų pavasarį".