@ jonavoszinios.lt

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro specialistams trūko kantrybė. Įstaigos vadovė Regina Stupurienė socialiniame tinkle paviešino, kokias patalpas po vakar vykusių A lygos futbolo varžybų paliko Kauno „Stumbro“ sportininkai.

Šiai komandai taip pat pateikta sąskaita už sulaužytas spinteles per anksčiau vykusias taurės varžybas.

„Tai – naujos spintelės, ir akivaizdžiai matosi, kad jos sulaužytos tyčia. Pateikėme klubui 144 eurų sąskaitą, tačiau kol kas ji – dar neapmokėta“, - sakė R.Stupurienė.

Pasak R.Stupurienės, sportininkai visiškai negerbia kitų žmonių, pavyzdžiui, valytojų, darbo ir po varžybų palieka šiukšlyną.

Kaip „Jonavos žinioms“ sakė FK „Stumbras“ prezidentas Sergejus Slyva, dėl sulaužytų spintelių klubas prisiima atsakomybę ir apie tai kalbėjosi su žaidėjais.

„Po varžybų visko būna, ir emocijos kartais nevaržomos. Dėl sulaužytų spintelių mes atsakomybę prisiimame“, - sakė S.Slyva.

Tuo tarpu po varžybų netvarkingas rūbines palieka ir kitos komandos: „Nežinau, ar turim į tai kreiptį dėmesį. Kas yra netvarkinga rūbinė? Jei ateitumėt po bet kokių varžybų, ar mūsų komandos, ar kitos“.