Kas vyksta Jonavoje?

@ jonavoszinios.lt

Pamačiusi vaizdo įrašą su paaugliais, kurie pjausto batutus, nutariau nebetylėti ir parašyti savo nuomonę.

Mano nuomone, jau nebenuostabu, kad paaugliai šitaip elgiasi ir nebekontroliuoja veiksmų. Jonavoje neliko jokio saugumo, bet koks vaikas daro tai, ką nori.

Nesuprantu, ką galvoja tėvai, savo vaikus išleidžiantys naktimis. Ką galvoja ir savivaldybė, pastačiusi kameras tik prie daugiabučių. Tegu įrengia ir prie tvenkinių esančių dviračių takų. Nėra net apšvietimo. Ką galvoja policija, nes patrulius pamatyti mieste – beveik misija neįmanoma.

Batutų pjaustymas yra niekis palyginus su tuo, ką vaikai daro prie vėliavos, Sodu gatvėje esančiame „skate“ parke. Pastebėjau, kad čia pradėjo būriuotis ir romai, tad nebeabejoju, jog yra vartojami narkotikai. Nesvarbu, kuri savaitės diena, valanda, girdisi šūksniai "užmušiu" "nužudysiu" "ateik čia, gausi į galvą" .

Naktimis vyksta išgertuvės, muštynės, manau, ir narkotiku vartojimas, taip pat garsus muzikos leidimas per nešiojamus grotuvus. Taip pat šalia laiptai, vedantys į chemiku gatvę, yra visiškai nesaugūs. Ant jų, prie suoliukų, renkasi jaunimas, geria, užkabinėja žmones. Vakarais grįžti namo – nesaugu ir, sakyčiau, neįmanoma. Gal jau laikas pradėti visiems kalbėti apie tai, kas vyksta Jonavoje?

Aistė