Karšto vandens nėra ilgiau, nei planuota

@ jonavoszinios.lt

„Gyventojai buvo informuoti, kad karšto vandens nebus iki liepos 11 dienos, tačiau Rimkų mikrorajone jo nėra iki šiol. Kodėl? Kada bus atnaujintas karšto vandens tiekimas?“, - teiraujasi jonaviečiai.

Bendrovės „Jonavos šilumos tinklai“ atstovai teigia, jog informacija apie karšto vandens tiekimo nutraukimą iš anksto būna skelbiama sąskaitose už šildymą.

„Deja, Rimkuose vykdoma gatvių rekonstrukcija pakoregavo ir mūsų įmonės planus, o tuo pačiu - ir grafikus. Atsižvelgiant į tai, kad rekonstruojamos gatvės Rimkuose, buvo nuspręsta prisiderinti ir tuo pačiu pakeisti svarbų šiluminių tinklų ruožą, siekiant ateityje išvengti naujos dangos ardymo dėl galimų senos trasos trūkimų. Kadangi vykdant tokius darbus turėjo būti sprendžiami ir viešųjų pirkimų klausimai, tikslias darbų pradžios  datas iš anksto numatyti buvo sudėtinga.

Pagal situaciją keitėsi planuotos karšto vandens nutraukimo datos Chemikų g. nuo 1 iki 57 (imtinai), nelyginiams numeriams ir P.Vaičiūno nuo 2A ir 2B iki 24 (imtinai) lyginiams numeriams.

Numatytas naujas laikotarpis 2016-07-04 iki 2017-07-11 buvo paskelbtas spaudoje, savivaldybės puslapyje, įmonės interneto svetainėje.

Dėl prasidėjusių liūčių, rangovams vykdant darbus, kelis kartus nuslinko tranšėjų sienos, kurias reikėjo vėl iš naujo sutvirtinti, kad galima būtų saugiai atlikti darbus. Ši situacija sutrikdė ir suvirinimo darbus, senus vamzdynus keičiant naujais. Dėl to vėlavo ir karšto vandens tiekimo atnaujinimas, o neprognozuojamos aplinkybės neleido apie situaciją vartotojus informuoti iš anksto.

Įmonė labai atsiprašo gyventojų už patirtus nepatogumus ir dėkoja už supratimą“, - rašoma bendrovės „Jonavos šilumos tinklai“ pranešime.

Vandens tiekimą numatoma atnaujinti trečiadienį iki vakaro.

Aktualiausią ir naujausią informaciją vartotojai gali rasti įmonės interneto svetainėje www.jonavosst.lt