@ jonavoszinios.lt

Rukloje gyvenantis ir šiandien ryte į darbą Jonavoje pavėlavęs vairuotojas piktinasi, kad kariškiai vis dažniau drumsčia gyventojų ramybę.

„Kaip visada į darbą Jonavoje iš Ruklos išsiruošiu 7,30val. ir nevėluoju atvažiuoti. Bet šiandien pagalvojau, kad atsitiko rimta nelaimė - automobilių spūstyje, vos išvažiavus iš Ruklos, teko stovėti daugiau nei pusvalandį. Nusidriekusios automobilių eilės tiek iš Jonavos, tiek iš Ruklos, kaip tyčia pro šoną pralėkė gaisrinė. Na tikrai galvojau avarija, ar dar kas rimčiau, bet vėliau paaiškėjo, jog kariškiai sumanė per patį ritinį piką pasitreniruoti. Užkardos, automobilių patikrinimai. Kodėl neperspėja? “ – kalbėjo ruklietis.

Brigados „Geležinis Vilkas“ projektų karininkas kapitonas Skomantas Povilionis teigia, kad šiuo metu vykdomos karinės pratybos „Sąveika“.

„Kariniuose daliniuose pakeltas budrumo lygis. Lapkričio 13 – 15 dienomis, visoje Ruklos įguloje  vykdomos karinės pratybos „Sąveika“. Šių pratybų kontekste,  be kitų užduočių, kariai ties dalinių įvažiavimais treniruojasi patikros procedūrų, dalinių apsaugos manevrų,  dėl to yra užsitęsusios automobilių patikros. Susidariusios laikinos automobilių spūstys prie karinių dalinių neturėtų ženkliai trikdyti kitų automobilių eismo, mat keliuose nėra pastatytų užtvarų, keliai nėra uždaryti, civilių automobilių netikriname. Įgyvendinus šias procedūras – spūstys sumažės“, - sako Kpt. S. Povilionis. 

Skaitytojo nuotraukos