@ jonavoszinios.lt

Jonaviečiai ir Jonavos rajono gyventojai, kuriems nuolat tenka važiuoti keliu, vedančiu nuo naujosios „Maximos“ link sodų bendrijos „Eglė“ ir Gaižiūnų sako, kad jau pavargo laukti žadamo asfalto.

Tiesa, žvyrkelis dar būtų pusė bėdos, jei jis būtų kokybiškas. Tačiau važiuoti šiuo keliu sudėtinga ir nelyjant – kelias labai nelygus. Tuo tarpu prasidėjus lietingajam sezonui kelias tapo tarsi kliūčių ruožas.

„Ir visas kelias toks. Važiuoji ir bijai, kad pamesi ratus. O juk ten gyvena žmonės, kurie veža vaikus į mokyklas ir darželius, važiuoja į darbą. Ar mūsų valdžiai į tai nusispjaut?“ – apmaudo neslėpė gyventojai.

Pirmą kartą apie šio kelio asfaltavimą bei konkrečius terminus imta kalbėti dar 2016 metais, Lietuvoje vykdant vadinamąją „zebro“ programą.

Vėliau prasidėję viešieji pirkimai buvo sustabdyti dėl teismų. Šiuo metu skelbiama, kad kelio sutvarkymo darbai baigsis 2018 metais.

Kaip „Jonavos žinioms“ sakė įmonės „Kauno regiono keliai“ Jonavos kelių tarnybos viršininkas Valerijus Krugliakovas, lyjant kelias tikrai nebus lyginamas.

„Kai tik baigsis lietus ir bus palankios oro sąlygos, šis kelias bus išlygintas. Džiugi žinia ta, kad kitais metais, minėta rajoninio kelio atkarpa - 1,1 kilometro -  bus asfaltuojama“, - sakė V.Krugliakovas.