@ jonavoszinios.lt

Gautas Jonavos gyventojos Marinos R. skundas, kad Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre, Rimkų filiale neteikiama medicininių dokumentų kopijavimo paslauga. Jonavietė turėjo padaryti pluoštą medicininių dokumentų (ligos išvadų, konsultacijų) kopijų, kuriuos reikia pristatyti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybai, tačiau Rimkų filiale jai kopijavimo paslauga nesuteikta.

"Jūs įsivaizduokite. Man invalidumo grupė suteikiama dvejiems metams, tad medicininių dokumentų, visokių išvadų ir konsultacijų tikrai prisikaupė per tuos du metus. Turėdama rankose šiuos išrašus, turiu mieste lakstyti, ieškoti, kur man padarys jų kopijas. Kažkoks absurdas. Ar negali medicinos įstaiga turėti savo kopijavimo aparato? Kodėl neteikia tokios paslaugos? " - klausia jonavietė Marina R.

Anot pasipiktinusios jonavietės, ir medikams būtų gerai, nes už kopijavimą būtų mokami pinigai, ir pacientams nereiktų blaškytis po miestą ieškant kur nusikopijuoti dokumentus.

"Tai yra netiesa. Tiek Jonavos PSPC,  tiek Rimkų filiale tokia paslauga yra teikiama." - sako Jonavos PSPC direktorės pavaduotoja Ramutė Ambrazienė. "Tačiau yra vienas bet. Rimkų filiale dirba tik penki darbuotojai. Norint nusikopijuoti dokumentus tenka palaukti, kol nuo savo tiesioginių pareigų atsilaisvins slaugė, ir tik tuomet bus suteikta kopijavimo paslauga. Tai reiškia, kad gali tekti palaukti valandą ar daugiau. Paslauga nebus suteikta "čia ir dabar" kol visi darbuotojai užsiėmę." - sako Jonavos PSPC direktorės pavaduotoja Ramutė Ambrazienė.

Kopijavimo paslauga Jonavos PSPC, kopijuojant A4 formato lapą iš vienos pusės kainuoja 9 euro centai, iš abiejų pusių - 17 euro centų.

Pačiame Jonavos PSPC kopijavimo paslauga teikiama iš karto, kasos darbo laiku. Jonavos PSPC Rimkų filiale teks palaukti atsilaisvinusio darbuotojo.