@ jonavoszinios.lt

Daugiau nei už 43 tūkstančius eurų Jonavos miesto puošyba rūpinsis Kaunas. Jonavos miesto seniūnija pasirašė miesto puošybos darbų sutartį su  UAB „EFI Projektai“.  Pasak šios bendrovės direktoriaus Andriaus Efimenko, įmonei tai ne pirmas puošybos darbų užsakymas.

„Mūsų bendrovė jau yra turėjusi užsakymų susijusių su puošyba. Praeitais metais puošėme Kauną. Viskas pavyko puikiai, tuomet įgyvendinom geriau nei planavom. O per pastaruosius keletą metų prisidėjom ir prie Kauno miesto Kalėdų eglių puošimo“, - sako UAB „EFI Projektai“ direktorius Andrius Efimenko.

Andrius Efimenko nelinkęs atskleisti visų staigmenų, paklaustas, ko gali tikėtis jonaviečiai ir kaip šventiniu laikotarpiu atrodys Jonava.

„Nenorėčiau atskleisti visų detalių, galiu tik paminėti, jog bus papuošti gatvių apšvietimo stulpai, šiek tiek papuošim kelias žiedinės sankryžas, o Sąjūdžio aikštėje lauks keletas staigmenų. Eglė bus puošiama gyvais eglišakiais, žaisliukais ir bus su tam tikru siurprizu. Viso miesto puošyba labai glaudžiai susijusi su Lietuvos Respublikos 100 – mečiu“, - sako A. Efimenko.  

Pirmieji puošybos elementai mieste atsiras jau lapkričio pabaigoje, o eglutė turėtų būti pirmąją gruodžio savaitę. „EFI Projektai“ vadovas žada visus darbus suspėti atlikti iki Jonavos miesto eglės įžiebimo šventės, kuri vyks gruodžio 8 dieną,  17 valandą. 

Archyvo nuotrauka