@ jonavoszinios.lt

Jonavoje vyko tradicinis 15-asis tarptautinis vaikų tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė" 2016, kurį organizavo ir vykdė Jonavos rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras (JKKSC).

Šiemet tarptautiniame turnyre dalyvavo net 31 merginų komanda iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Kuldigos (Latvija), Livani (Latvija), Rygos (Latvija), Skrundos (Latvija), Kaliningrado (Rusija) ir, žinoma, Jonavos – JKKSC auklėtinės: tarp jaunučių, gimusių 2002/2003 m., varžėsi 10 komandų, o Mini tinklinio grupėje, merginų, gimusių 2004/2005 m., buvo net 21 komanda.

Kaip ir kasmet, šių varžybų tikslas – prieš šventes draugiškame turnyre vaikams suteikti galimybę sužaisti kaip įmanoma daugiau rungtynių ir taip padidinti jų rungtynių skaičių, siekiant, kad tinklinio žaidimas nebūtų tik treniruotės.

Jaunučių grupės turnyre nugalėjo viešnios iš Rygos, vadovaujamos trenerės N. Deveikus. Antros liko vilnietės (trenerė R. Šalkuvienė), trečios – merginos iš Kauno (trenerė V. Montvilienė).

Mini tinklinio grupės nugalėtojų titulas iškeliavo mūsų tautietėms, kaimynėms iš Kauno, kurioms vadovauja trenerė J. Kontvainienė. Antrąją vietą iškovojo Livani komanda iš Latvijos ir jų treneris L. Petkevičs, o ant trečios vietos pakilos užlipo mūsų krašto tinklininkės Jonavos KKSC auklėtinės, kurioms vadovauja L. Darandovienė.

Organizatoriai dėkoja visoms komandoms už dalyvavimą turnyre, teisėjams ir sekretoriams – už itin didelę pagalbą, vykdant šias varžybas, o JKKSC – už įsteigtus prizus šio turnyro dalyviams.