@ jonavoszinios.lt

„Jonava – ne tik Jonų, tačiau ir LONO sostinė“, - sako čiužinių ir lovų gamintojos įmonės LONAS vadovas Domas Jakutis.

Didmiesčiuose naujus salonus pristatanti Jonavos įmonė LONAS šį kartą dėmesį sutelkė į įmonės gimtąjį miestą – Jonavą.

Nors firminė LONO parduotuvė jau daug metų buvo įsikūrusi J.Basanavičiaus gatvėje, ją nuspręsta perkelti į kitas patalpas ir paversti erdviu šiuolaikišku salonu.

„Todėl visus jonaviečius jau nuo balandžio 20-osios kviečiame į prekybos centrą „Norfa“ Žeimių gatvėje – čia duris atveria net 200 kvadratinių metrų naujasis LONO salonas“, - sako D. Jakutis.

Į naujojo salono įrengimą investuota apie 20 tūkst. eurų. Tai – jau vienuoliktasis įmonės atidaromas salonas Lietuvoje.

Tiesa, balandžio mėnuo pasirinktas neatsitikinai – balandžio 28-ąją įmonė LONAS mini savo 24 metų gimtadienį.

Nuo atidarymo dienos iki gegužės 15-osios naujame salone bus taikoma 10 proc. nuolaida naujai čiužinių kolekcijai. 

Komforto meistrais tituluojama įmonė siekia, jog salonai nebūtų tik paprastos čiužinių parduotuvės, o jų erdvės netaptų užverstos gausybe skirtingų gaminių - jos vilioja šviesumu ir namus primenančiu jaukumu.

„Mums svarbu, kad mūsų klientas ateitų lyg į savo namus. Todėl į ekspoziciją mes žiūrime šiek tiek kitaip nei daugelis kitų pardavėjų. Siekiame, kad čia būtų jauku, kad gaminys atsiskleistų erdvėje ir nereikėtų daikto apžiūrinėti kaip ankštame sandėlyje“, – pasakojo D.Jakutis.

Salone pirkėjai galės rinktis čiužinius pagal jiems tinkamą kainą – bus pristatomi tiek paprasti, tiek kolekciniai čiužiniai.

Kokybiškų čiužinių ieškantys pirkėjai jau spėjo įvertinti ir Trispalvės kolekcijos gaminius. Prie jų kūrimo prisidėjo ne tik dizaineriai, tačiau ir sveikos gyvensenos specialistai. Visa kolekcija „aprengta“ trimis skirtingais audiniais, kurie pasižymi linui būdingomis šiltomis spalvomis.

Didžiausias Trispalvės kolekcijos pranašumas - tradiciniai LONO gaminiai aprengti naujais „drabužiais“, o naujuosiuose čiužinių audiniuose yra natūralaus lino.

„Pirmiausia lietuviškumas atspindimas audiniuose, jų sudaigstyme, tekstūroje. Kuriant audinius remtasi senaisiais lietuviškų audinių raštais, atsižvelgėme ir į senąsias lietuviškų čiužinių gaminimo tradicijas“, – kalbėjo D.Jakutis.

Pasak D.Jakučio, kiekvienas LONO klientas yra labai individualus ir visiems ieškoma geriausiai jų poreikius atitinkančių gaminių, todėl klientai kviečiami rinktis iš šešių čiužinių, kurie gaminami pagal tris skirtingas technologijas – itin pralaidūs orui spyruokliniai, prie kūno prisitaikantys viskoelastiniai ir pažangiausias technologijas savyje sukaupę lateksiniai čiužiniai.

Čiužiniams taikoma 10 metų garantija ir 30 naktų išbandymo laikotarpis. 

Pirkėjai naujame salone galės rinktis ne tik čiužinius – čia pristatoma ir LONO lovų muzikinė kolekcija.

Salone galima rinktis iš 10 lovų modelių bei gausybės įvairių baldinių audinių.

Perkant čiužinį ar lovą pristatymas bei produkcijos surinkimas papildomai nekainuoja.

Jonavos įmonė LONAS įkurta 1993 metais. Šiuo metu LONO įmonių grupėje dirba daugiau nei šimtas žmonių. LONAS – šeimos vertybėmis ir tradicijomis paremta lietuviška įmonė. Jau dvi LONO įkūrėjo Kazimiero Jakučio šeimos kartos sėkmingai prisideda prie lietuviškų čiužinių kūrimo ir gamybos tobulinimo.

Didžioji LONO čiužinių gamybos proceso dalis – kruopštus rankų darbas.

Užs. nr. 296