@ jonavoszinios.lt

Jonavietė dizainerė Virginija Paulauskienė neseniai pristatė vestuvinių suknelių kolekciją “Tarp žemės ir dangaus“, o fotosesijoje jos kurtas sukneles demonstravo aktorė Valda Bičkutė.

Prieš kelis metus šią veiklą pradėjusi ir savo prekinį ženklą „Virgo“ pristačiusi V.Paulauskienė kuria išskirtinius drabužius. Pavyzdžiui, juodam kolekcijos sijonui sukurti prireikė net 10 metrų prabangaus audinio, kuris sveria 2,5 kilogramų.

Šiuo metu jonavietė dirba su soliste Neringa Nekrašiūte ir rengia ją TV projektui „Auksinis balsas“.

Dizainerė V.Paulauskienė yra dirbusi su aktorėmis Milda Štakėnaite, Vaida Lisikaite, Natalija Janičkina.

Nors V.Paulauskienė prieš kelis metus pradėjo kurti vestuvines sukneles, tačiau dabar tik jomis neapsiriboja: „Rengiame ne tik nuotakas, tačiau kuriame ir kitus drabužius“.

Jonavietė dirba ir drabužius kuria kartu su savo dukra stiliste Sandra Sabaliauskiene.

„Šis darbas – didžiulis džiaugsmas, sunkiai paaiškinamas pilnatvės jausmas, kai dirbdamas jauti tik kūrybos polėkį. Mums darbe visų pirma svarbu ne pinigai, o emocija. To net negalima pavadinti verslu - tai daugiau hobis. Kai galvoji ne apie užmokestį, o apie rezultatą, atlygis ateina su laiku“, - „Jonavos žinioms“ sakė V.Paulauskienė ir S.Sabaliauskiene.

„Virgo“ prekinis ženklas gyvuoja jau ketveri metai, dirba su žinomais veidais, daro įvairias fotosesijas.

Jonavietės V.Paulauskienės istorija – motyvuojanti. Anksčiau moteris dirbo įvairiose siuvyklose nuobodų ir sunku „operacinį“ darbą, vėliau siuvo vestuvines sukneles salonams.

Prieš ketverius metus, dukters ir žento paskatinta, ji ryžosi keisi gyvenimo būdą ir imtis verslo bei kurti savo prekinį ženklą.

Dizainerės darbai – nuotraukų galerijoje.