@ jonavoszinios.lt

„Mūsų mieste šią žiemą susiduriu su tokiais atvejais. Negana to, kad daug kur iš viso nėra užvažiavimų, bet net ir esami dar „užkasami“. Nuo laiptų sniegas supilamas į neįgaliesiems ir mamoms su kūdikiais skirtus nuvažiavimus.

Man tai atrodo kaip diskriminacija. Kol neturėjau mažo vaiko, to nepastebėjau, bet dabar susiduriu su tokia problema, kad daug kur mums kelias tiesiogine to žodžio prasme yra užtvertas“, - rašo Kamilė.

Jonavos miesto seniūnas Povilas Beišys: „Taip, Jonavoje didelė dalis infrastruktūros dar nepritaikyta neįgaliems žmonėms. Projektuodami naujus objektus stengiamės atsižvelgti į visų žmonių specialius poreikius.

Esantys nuvažiavimai tikrai nėra specialiai užverčiami sniegu. Tikriausiai miesto valytojos kai kur taip padarė nepagalvojusios, kokių sunkumų tai gali sukelti žmonėms su vežimėliais, todėl būtinai informuosime miestą prižiūrinčią įmonę, kad sniego ant nuvažiavimų nekrautų.

Tačiau reiktų pažymėti, kad žiema yra sudėtingais metas tiek neįgaliems žmonėms, tiek mamoms stumiančioms vežimėlius. Net nuvalius sniegą nuo pandusų, gali būti slidu ir pavojinga, o miestą valantys žmonės nėra stebukladariai. Saugokit savo sveikatą“