@ jonavoszinios.lt

Rimkų mikrorajone gyvenantys žmonės, ypač – auginantys mokyklinio amžiaus vaikus ne kartą teiravosi dėl saugaus eismo priemonių įrengimo P.Vaičiūno gatvėje.

„Būtų įdomu išgirsti atsakymą iš Saugaus eismo komisijos. Mes, Virbalų mikrorajono gyventojai, metų pradžioje surinkome parašus ir pateikėm Saugaus eismo komisijai (SEK) prašymą dėl rimtesnių nei perėja saugumo priemonių P.Vaičiūno gatvėje įrengimo - gatvė judri, eismo taisyklių paisoma ne visada, tad baisu dėl vaikų, kurie lanko J.Vareikio ir R.Samulevičiaus mokyklas ir turi tą gatvę pereiti.

SEK kovo mėnesio posėdyje žadėjo per dvi-tris savaites ištirt eismo srautus, ir ką nors daryti. Tačiau kol kas nei apie tyrimą, nei apie sprendimą nieko neteko girdėti“, - rašo jonavietė Neringa.

Erlandas Andrejevas, vicemeras, SEK pirmininkas: „Taip, tyrimai atlikti, intensyvumas šioje gatvėje didelis. Paprastai greičio ribojimų kalnelių ir salelių įrengti negalime, nes kai kur trukdo autobusų sustojimo vieta ir gatvės praplatėjimas. Tad šiuo metu svarstomi keli variantai, kaip spręsti šią problemą.

Taip pat 2017 metų biudžete nebuvo numatytos lėšos šioms vietoms, tad pinigų reikia rasti irgi.

P.Vaičiūno gatvėje planuojama įrengti dvi saleles ir du greičio ribojimo kalnelius: pirmoji salelė su kalneliu ties P. Vaičiūno 2b namu (pereiti link šeimos klinikos), antroji - ties Chemikų ir P.Vaičiūno gatvių sankryža kertant P.Vaičiūno gatvę.

Spalio arba lapkričio mėnesį, tikiuosi, minėtos eismo saugumo priemonės jau bus įrengtos“.