Jonaviečiai pamėgo gyvos muzikos vakarus

@ jonavoszinios.lt

„Kai pradėjo rinktis žmonės, mes patys stebėjomės, iš kur jų tiek, o vienu metu supratome, kad trūksta vietų, todėl teko atnešti papildomus staliukas. Projektas „Gyva Jonava“ žengia tik pirmuosius žingsnius, tačiau kad tokių vakarų jonaviečiams reikia – akivaizdu“, - sakė projekto „Gyva Jonava“ sumanytojas ir vienas iš organizatorių Ovidijus Lieponis.

Kol kas muzikiniai vakarai rengiami vieną kartą per mėnesį, o jonaviečiai kviečiami į „Geltoną barą“. Kelios valandos muzikos, gyvai skambantys instrumentai, improvizacijos, jauki atmosfera, pašnekesiai – toks yra „Gyvos Jonavos“ veidas.

Sausio mėnesį į gyvos muzikos vakarą jonaviečiai kviečiami sausio 20-ąją. Jau planuojamas ir vasario mėnesio muzikinis susitikimas.

„Labai džiaugiamės, nes į Jonavą sutiko atvažiuoti dainų autorius ir atlikėjas Giedrius Vaškys. Su vienais geriausių savo srities Lietuvos muzikantų – Martynu Kuliavu, Tadu Dešuku, Sauliumi Petreikiu grojantis Giedrius Jonavoje surengs autorinį savo muzikos vakarą. Nors galvojome jo koncertą daryti sausio mėnesį, tačiau vėliau nutarėme, kad tai – puiki proga Valentino dienai“, - sakė O.Lieponis.

Pasak projekto organizatorių, didelis dėmesys skiriamas kokybiškam įgarsinimui ir bendrai renginio atmosferai.

„Gyva Jonava“ dar tik auginasi ir jaukinasi savo klausytojus. Čia neskamba populiarioji muzika, pavyzdžiui, „Juoda orchidėja“, tai nėra vakaras, skirtas šokiams iki paryčių. „Gyvos Jonavos“ misija ir tikslai yra visai kiti“, - sakė O. Lieponis.

"Gyvos Jonavos" akimirkos - nuotraukų galerijoje. 

El Artography, I.Darelaitės nuotr.