@ jonavoszinios.lt

„Jonava – „užskaityta“, - savo socialinio tinklo paskyroje antradienį parašė vilnietė Liuda Kudinova.

LNK televizijos žiniose dirbanti L.Kudinova kartu su vyru ir su dukra lankėsi Jonavoje. Nors aplankyti giminaičių L.Kudinova atvyksta gana dažnai, tačiau, anot jos pačios, vakar ji atidžiau apžiūrėjo Jonavą. 

Labiausiai jauną moterį sužavėjo miesto centre trykštantis fontanas. „Tiek iki pamėlynavimo laimingų vaikų vienoje vietoje dar nebuvau mačiusi. Tai geriau už bet kokią žaidimų aikštelę! Aš noriu tokio fontano Vilniuje” – sakė L.Kudinova. 

Moteris apsilankė prie paminklo Bronislovui Lubiui, apžiūrėjo dviračių takus, pasivaikščiojo senamiesčiu, paneriu.

„Labai patiko sutvarkyta pakrantė, geri dviračių takai. Apžiūrėjom Joninių slėnį. Pavydu dėl slidinėjimo trasų, tvenkinio su maudykla beveik pačiame miesto centre. 

Dar labai džiugu, kad Jonavoje taip masiškai renovuojami namai. Smagu dėl jūsų bendruomeniškumo ir pasiryžimo, nes miestas gražėja akyse. Yra vilniečiams ir Vilniui ko pavydėti. Jonava - gražus ir patogus miestas“, - jonavoszinios.lt sakė L.Kudinova.

Tiesa, labiausiai vilnietę prajuokino slidinėjimo trasų ženklas. „Jis man pasirodė labai juokingas“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė žurnalistė.