@ jonavoszinios.lt

Bendrovė „Jonavos autobusai“ pasirašė sutartį dėl dviejų naujų autobusų įsigijimo, kurie neužilgo riedės miesto bei priemiestiniu maršrutu.

„Spalio pabaigoje su viešųjų pirkimų konkurso laimėtojais pasirašėme sutartį dėl naujų autobusų įsigijimo. Jau sausio pabaigoje Jonaviečiams pristatysime du naujus „Iveco“ autobusus. Vienas autobusas bus priemiesčio/tarpmiesčio tipo, daugiau važinės maršrutu Jonava – Kaunas. Antras, pusiau žemagrindinis autobusas bus skirtas Jonavos miestui. Manau, jau  vasario mėnesį autobusai jau važiuos nustatytais maršrutais“ – sako bendrovės Jonavos autobusai direktorius Otaras Urbanas.

Europietiški autobusai bus komfortiški, turės ne tik WiFi tinklą, bet ir USB krovimo lizdą. Vienas autobusas turės 45 sėdimas vietas, žemagrindis bus pritaikytas neįgaliesiems, turės 42 sėdimas ir 20 stovimų vietų. Planuojama, kad naujuose autobusuose keleivių saugumui bus vaizdo stebėjimo kameros ir vietos nustatymo sistema, kuri leis realiu laiku nustatyti, kur yra autobusas ir ar tikrai sustojo reikiamoje stotelėje, ar nevėlavo.

Įsigijus du naujus autobusus, Jonavos autobusų parkas nurašys turimus, pačius seniausius autobusus. Šiuo metu pats seniausias autobusas Jonavoje yra 1989 metų gamybos.

2016 metų gruodžio mėnesį  bendrovė „Jonavos autobusai“ pristatė jonaviečiams naują „Vectio T" autobusą, kurį iš Vilniaus atvairavo Turkijos autobusų gamyklos „Otokar" atstovas Lietuvoje. Taip pat kartu su savivaldybėmis bendrovė dalyvauja projekte dėl elektra varomų autobusų įsigijimo ir tikimasi, kad 2018 metais mažiausiai pusė miesto maršrutais važiuos būtent tokie: jokios taršos, jokio triukšmo.

Jonavosautobusai.lt nuotrauka