@ jonavoszinios.lt

Prieš kelias dienas Jonavoje, J. Sirvydžio teniso aikštyne, pasibaigusio antrojo Jono Sirvydžio taurės vyrų teniso turnyro vienetų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo Arūnas Narbutas.

Finale po įtemptos kovos A. Narbutas 6:3, 7:5 įveikė į varžybų  finalą be kovos patekusį Vilių Stankevičius. Pusfinalis tarp V. Stankevičiaus  ir G. Medvedevo nebuvo žaidžiamas pastarajam patyrus traumą.

Finalinis susitikimas, kuriam teisėjavo Andrius Kupčiūnas, truko 1 val. 15 min., o trečioji vieta be kovos atiteko Gintarui Armonaičiui.

Turnyro  apdovanojimo ceremonijoje, varžybų vyr. teisėjas pasidžiaugė, kad šiame turnyre dalyvavo dešimt achemiečių teniso mylėtojų, o  J. Sirvydis užsiminė, kad ateityje į šį turnyrą norėtų kviesti  ne tik chemikus, bet ir jonaviečius.

Nugalėtojui taurę įteikė šio turnyro pagrindinis rėmėjas, buvęs ilgametis AB ,,Achema“ generalinis direktorius Jonas Sirvydis. A. Narbutui taip pat už laimėtą turnyrą atiteko 300 eurų čekis.

„Dėl savo buvusios kojos traumos į turnyrą užsirašiau paskutinę registracijos dieną, paragintas Alvydo Strazdo. Kiekvieno susitikimo metu nebuvau užtikrintas, kad buvusi trauma neturės įtakos rezultatams. Pasiekus finalą jaučiausi pakankamai gerai ir jaučiau, kad galiu pasiekti ir daugiau. Ir dėkoju visiems, kurie mane palaikė ir kurie sirgo už mano varžovus. Nes mane tai dar labiau sustiprino. Ir mano pasiekimai šiame turnyre viršijo mano lūkesčius", -  po finalinės kovos kalbėjo turnyro nugalėtojas A. Narbutas.

Taip pat taurėmis ir piniginiais čekiais buvo apdovanoti V. Stankevičius (150 Eur) ir G. Armonaitis (100 Eur).

Šio turnyro prizinį fondą sudarė 600 Eur. Varžybas organizavo sporto klubas ,,Achespo", o rezultatai pateko į Jonavos chemikų sporto žaidynių suvestinę.