@ jonavoszinios.lt

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių šeštasis turas išsiskyrė neįtikėtinu rezultatyvumu. Atrodo prieš tai buvę turai pasižymėjo įvarčių gausa, tačiau visos penkerios šio turo rungtynės vyko itin dideliu rezultatyvumu. Per penkerias rungtynes įmušti 55 įvarčiai, o keturiuose susitikimuose užfiksuoti triuškinantys rezultatai.

Sunkiai įsivaizduojamas rezultatas užfiksuotas lyderių dvikovoje. „Vikingai“ ir „Lukšos partizanai“ iki tarpusavio susitikimo nebuvo praradę nei vieno taško, tačiau šiame mače kariai buvo sutrypti. Dešimtąją minutę D. Kulakauskui pavyko sušvelninti rezultatą (2:1), bet vėliau kariai buvo triuškinamųjų vaidmenyje. „Vikingai“ vieną po kito lengvai siuntė kamuolius į varžovų vartus ir laimėjo rungtynes net 14:1. Jų lyderis E. Utyra savo kraitį padidino dar keturiais įvarčiais ir dabar jo sąskaitoje jau net 23 įvarčiai.

Į šių dviejų pirmaujančių ekipų gretas prasibrovė „Gaschema“, nepalikusi galimybių „Vilties“ komandai. Nugalėtojų gretose A. Ratautas pelnė keturis įvarčius, o „Gaschema“ varžovus nušlavė 9:1.

Tiek pat įvarčių mače įmušė ir „Ultros“ komanda, kuri nesutiko pasipriešinimo iš „Jonavos policijos“. „Ultros“ laimėjo 9:0, o Saimonas Malinauskas pasižymėjo „hettricku“.

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Liberalų sąjūdis“ ekipa. Tačiau pirmoji pergalė buvo itin salsi, nes „Energiją“ jie sutriuškino net 11:2. Nugalėtojams L. Šalčius įmušė keturis įvarčius, o du abiejų komandų po du žaidėjus nepasidalino vietos aikštelėje, todėl buvo pašalinti iš aikštės.

Pergalę mažiausia persvara pasiekė „Transachema“, kuri laimėti įstengė tik paskutinėmis susitikimo minutėmis. Pirmojo kėlinio eigoje šie 1:2 atsiliko nuo „Rajonas“, bet dar šiame kėlinyje išlygino rezultatą, o likus penkioms minutėms apipylė varžovus įvarčiais ir pasiekė pergalę rezultatu 6:2.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.„Vikingai“                            6          6          0          0          50-12   18

2.“Gaschema“                         6          5          0          1          37-15   15

3.“Lukšos partizanai“              6          5          0          1          30-17   15

4.“Transachema“                     6          3          2          1          25-16   11

5.“Ultros“                                6          3          1          2          30-17   10

6.“Viltis“                                 6          2          1          3          19-23   7

7.“Jonavos policija“                 6          2          0          4          14-28   6

8.“Liberalų sąjūdis“                 6          1          0          5          23-23   3

9.“Energija“                             6          1          0          5          9-54     3

10.“Rajonas“                           6          0          0          6          12-44   0

Per 30 sužaistų rungtynių įmušti 249 įvarčiai (vidutiniškai po 8,3 įvarčio per rungtynes).

6 turas

26. „Ultros“ – „Jonavos policija“                                9:0 (6:0)

06 14 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 6 min. J. Baltrušaitis, 10, 23 ir 35 min. Saimonas Malinauskas, 13 min. V. Malinauskas, 16 min. M. Vaičiuška, 20 min. M. Mickus, 36 min. J. Sosiedkinas, 38 min. M. Malinauskas.

27. „Gaschema“ – „Viltis“                                          9:1 (2:0)

06 14 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 1 min. P. Vizbaras 1:0, 22 min. A. Ratautas 2:0, 26 min. A. Ratautas 3:0, 30 min. L. Korsakas 4:0, 33 min. D. Makauskas 4:1, 36 min. A. Ratautas 5:1, 37 min. V. Česnovičius 6:1, 39 min. L. Korsakas 7:1, 40 min. A. Ratautas 8:1, 49 min. P. Kvedaravičius 9:1.

28. „Energija“ – „Liberalų sąjūdis“                             2:11 (1:6)

06 14 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas Alg. Ramonas.

Įvarčiai: 6 min. K. Mickevičius 0:1, 8 min. B. Čekanavičius 0:2, 13 min. A. Šleževičius 1:2, 16 min. L. Šalčius 1:3, 18 min. L. Šalčius 1:4, 20 min. L. Šalčius 1:5, 22 min. M. Navickas 1:6, 31 min. B. Čekanavičius 1:7, 39 min. L. Valeiša 2:7, 44 min. G. Perednis 2:8, 47 min. M. Legačinskas 2:9, 49 min. L. Šalčius 2:10, 50 min. M. Legačinskas 2:11.

Pašalinti iš aikštės: 31 min. A. Baškovas („Energija“) ir B. Čekanavičius („Liberalų sąjūdis“).

29. „Vikingai“ – „Lukšos partizanai“                14:1 (5:1)

06 14 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas D. Bisigirskas.

Įvarčiai: 3 min. E. Utyra 1:0, 4 min. M. Gabulas 2:0, 10 min. D. Kulakauskas 2:1, 10 min. E. Utyra 3:1, 12 min. A. Mockus 4:1, 15 min. E. Masiokas 5:1, 30 min. E. Utyra 6:1, 38 min. A. Ramonas 7:1, 40 min. A. Mockus 8:1, 42 min. E. Masiokas 9:1, 43 min. M. Gabulas 10:1, 44 min. E. Utyra 11:1, 47 min. D. Kulakauskas („Lukšos partizanai“ – į savo vartus) 12:1, 48 min. A. Skorupskas 13:1, 49 min. E. Masiokas 14:1.

30. „Transachema“ – „Rajonas“                                  6:2 (2:2)

Įvarčiai: 3 min. D. Šichranov 1:0, 17 min. M. Mačiulis 1:1, 18 min. G. Palaima 1:2, 22 min. D. Šichranov 2:2, 28 min. M. Stankevičius 3:2, 45 min. S. Bradauskas 4:2, 47 min. D. Šichranov 5:2, 48 min. J. Medvedevas 6:2.

2017 metų Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių pakoreguotas tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)

Birželio 16 d. (penktadienis)

19.00 val. "Transachema" - "Jonavos policija"