@ jonavoszinios.lt

Birželio 5 d. apie 15.00 val. Jonavos r., Kulvos sen., pastebėta, kad iš įmonei priklausančio transformatoriaus išleista apie 60 l transformatorinės alyvos. Padaryta žala tikslinama.

Ilgapirščiai  nepaiso didžiulės grėsmės, kai ryžtasi įsibrauti į Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) priklausančius užrakintus įrenginius, pažymėtus specialiais ženklais apie keliamą pavojų gyvybei.

Priminsime, jog gegužės mėnesio pabaigoje 42 metų vyrui toks įsibrovimas į transformatorinę kainavo gyvybę, kai bandydamas išleisti alyvą prisilietė prie įtampą turinčių įrenginių.

ESO deda pastangas užkirsti kelią transformatorių aušinimo alyvos vagystėms – nuolat vykdomi patikrinimai, transformatorinėse diegiamos apsaugos sistemos, pilama modifikuota aušinimo alyva, kuri netinkama vidaus variklių degimo procesams. Tai pat  prevencijos tikslais bendradarbiaujama su teisėsaugos institucijomis, seniūnijomis, vietos bendruomenėmis.

Anoniminiai pranešimai apie pastebėtus elektros įrenginių plėšimo ar sugadinimo požymius, nelegalaus elektros vartojimo atvejus bei neteisėto prisijungimo prie elektros tinklo atvejus priimami el. paštu pasitikejimolinija@eso.lt, www.eso.lt arba ESO trumpuoju numeriu 1802.

Jonavos r. PK inf., ESO asociatyvi nuotr.