@ jonavoszinios.lt

Jau tradiciškai jonaviečiai kviečiami į Gatvės muzikos dienos koncertus. Visoje Lietuvoje vykstantis projektas, kurio sumanytojas ir iniciatorius yra Andrius Mamontovas, šiemet mini jau dešimtuosius metus.

Apsilankyti Gatvės muzikos dienos koncertuose jau šį šeštadienį kviečiami ir muzikai neabejingi jonaviečiai.

„Dalyvauti gali visi. Nesvarbus nei grojančiųjų amžius, nei muzikos stilius, nei padėtis visuomenėje, nei profesionalumas, nei kiti subjektyvūs ar objektyvūs veiksniai. Svarbiausia - pripildyti savo miestą muzikos garsais ir tapti to grojančio miesto dalimi. Tam nereikia nei scenų, nei specialių scenarijų ar programų. Ir, be jokios abejonės, viskas, ką praeiviai įmes jums į kepurę – jūsų“, - sako A.Mamontovas.

Jonavoje Gatvės muzikos dienos organizatoriai – grupė „Titus“ ir Jonavos kultūros centras – kviečia visus grojančius prisijungti ir Jonavos gatves užpildyti muzika.

„Žiūrovus kviečiame palaikyti muzikantus. Jau tiksliai yra žinoma, kad muzikantai būriuosis nuo 8 iki 10 val. prie miesto turgaus, nuo 12 iki 17 val. prie Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos, kavinės „Guru Cafe“ ir parkelio, esančio šalia Jonavos kultūros centro.

Finalinis koncertas vyks 20 val. Joninių slėnyje. Tiek gatvėje, tiek vakariniame koncerte pasirodys kapelos "Savi" ir "Lankesa", Jonavos vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro kolektyvai "Broliai", "Viva" ir "KirVirBam", Jonavos kultūros centro kolektyvai "Jazz studija" ir "Šuldu buldu", roko grupės "Shine", "Piligrimas" ir "TITUS", - sako organizatoriai.