@ jonavoszinios.lt

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro jaunieji dziudo sportininkai sėmėsi patirties įvairaus rango varžybose. Algimanto Bankausko treniruojami dziudistai savo meistriškumą ir pajėgumą demonstravo ne tik Jonavos atvirame grapplingo turnyre, bet sportininkai dalyvavo varžybose Kėdainiuose, Kaune, Šakiuose. Iš kiekvienų kovų,  tarp kurių buvo ir tarptautinių, jonaviečiai siekė atsivežti bent po vieną kitą apdovanojimą.

Kaune, A. Sabonio sporto centre, vykusiame atvirame Lietuvos dziudo U-23 čempionate teisę dalyvauti turėjo tik 2001 metų gimimo Augustinas Jurkevičius, turinti 1 kiu. Varžovai buvo ir ne vieneriais metais vyresni. Po sunkių kovų pagal savo amžių A. Jurkevičiaus buvo antras rezultatas.

Kai kurie jaunieji sporto centro dziudo skyriaus sportininkai dalyvavo ir keliose varžybose. Puikiai pasirodė Alanas Pelivanovas, kuris Kėdainių tarptautiniame dziudo turnyre buvo trečias, o Jonavoje vykusiame atvirame grapplingo čempionate ir Šakių atvirajame tarptautiniame moksleivių čempionate savo grupėje tapo nugalėtoju. Be to, Šakiuose antrąją vietą iškovojo Arnas Kačegavičius, Nedas Nagreckis užėmė trečiąją vietą,  o Mantas Justinavičius buvo penktas, kuris Jonavos sporto arenoje grapplingo kovose iškovojo antrąją vietą. Be šių dziudistų, grapplingo varžybose Orestas Pelivanovas užlipo ant antros vietos laiptelio, o Markas Klimovas – trečios.

Jau minėtose varžybose Kėdainiuose prizininkų tapo ir Domas Čičinskas, laimėjęs trečios vietos apdovanojimą.

Prieš pat Šv. Velykas dziudistai Šakiuose dalyvavo varžybose „Pirma kova“. Čia vėl savo tvirtybę pademonstravo nugalėtoju tapęs A. Pelivanovas, kuris ir pernai buvo užėmęs pirmąją vietą. Jo pėdomis pasekė nugalėtojų vardą užsitikrinęs Benas Linauskas, o M. Justinavičius tapo antrosios vietos laimėtoju. Pakeliui į finalą nusileidęs varžovui, penktas buvo Raidas Babilas.