@ jonavoszinios.lt

"Noriu pasiteirauti, kodėl nebuvo pranešta, kad šiandieną, t. y. birželio 21 dieną bus uždarytas kelias Jonava-Vandžiogala? Jis uždarytas dėl karinių pratybų.

Įvyko labai nemalonus incidentas su karo policija. Savavališkai uždaro kelią, nepraleidžia važiuoti žmonėms į namus ir pašaipiai juokiasi į akis ir dar prašo vairuotojo pažymėjimo.

Mes pasakėme, kad mūsų namai yra už Kurmagalos, sodų bendrijoje „Paneriai“, ir jie vis tiek mums neleido pravažiuoti.

Paklausus pareigūno, kaip patekti į namus, jis pašaipiai pasakė, kad laukti. Važiavom per aplinkui, bet tiesiog gavosi mašinos laužymas, nes keliai subjauroti labai žiauriai.

Tai, kad kelias uždarytas, aktualu ir tiems, kurie važiuoja į Kauną vadinamuoju Lapių keliu“, - rašė jonavietė Milda.

Jonavos rajono savivaldybės Civilinės mobilizacijos tarnybos vedėjas Vytautas Kaminskas informavo, kad savivaldybė pranešimo apie numatomus eismo ribojimus nėra gavusi, todėl informacija nebuvo paskelbta.

Lietuvos kariuomenės atstovas kapitonas Gintautas Ciunis: „Keliu Jonava-Vandžiogala birželio 21 d. ribojamas eismas dėl vykstančių pratybų "Geležinis vilkas" - šiandien vyksta persikėlimo per vandens kliūtį operacija. 

Kelias užtveriamas ir į aplinkinį kelią nukreipiama tik tuo metu, kai juo juda karinės technikos kolonos. Esant galimybėms eismas praleidžiamas. Apie eismo ribojimą Jonavos savivaldybės atstovas informuotas žodžiu.

Lietuvos kariuomenė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir dėkoja gyventojams už supratingumą - perkėlą turi įveikti keli šimtai karinės technikos vienetų, karinis transportas turi labai ribotą matomumo lauką ir judant kolonoms kelias užtveriamas tik dėl civilių automobilių saugumo“.

A.Pliadžio nuotr.